шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5625 за ціною від 4164 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Edenberg EB-5625

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.45;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.4; Об'єм каструлі (л): 2.6
Основних предметів6
Усього предметів15
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
4 кришки
бакелітові підставки, кухонні прилади
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.6 л
4.4 л
6.3 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.45 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Комплектація набору:
• Ківш з кришкою 16x8. 5 см, об'єм 1.45 л
• Каструля з кришкою 20x10. 5 см, об'єм 2.6 л
• Каструля з кришкою 24x12 см, об'єм 4.4 л
• Каструля з кришкою 28x12. 5 см, об'єм 6.3 л
• Сковорода 24x6. 5 см, об'єм 2.3 л
• Сковорода 28x5. 4 см, об'єм 2.7 л
• 2 бакелітові підставки
• Кухонна лопатка
• Ложка для спагетті
• Ополоник

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 164  до 5 950 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 предметів мідний 4488584
Rozetka.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 предметів — Литий алюміній, тришарове мармурове покриття, професійні казани, сковороди та к
Rozetka.ua (Київ)
5 950 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 з тришаровим мармуровим покриттям та турбоіндукційним дном 15 предметів (EB-5625)
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 предметів мідний
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 предметів мідний
Rozetka.ua (Київ)
4 164 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 предметів мідний
Rozetka.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5625 15 пр з розовим мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Набір кухонного посуду 15 предметів EB-5625, рожевий колір
Rozetka.ua (Київ)
5 453 грн.
← купити
Набір посуду з трикульовим мармуровим покриттям Edenberg + кухонні приладдя EB-5625
Rozetka.ua (Київ)
4 235 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 15 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Бронзовий (EB-5625)
Rozetka.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5625, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5625. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5625 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія