шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5647 за ціною від 4617 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Edenberg EB-5647

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.4;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.7; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.6;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
бакелітові підставки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.6 л
4.5 л
6.7 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.4 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
В комплекті:
• Ківш з кришкою 1.4 л, 16 см
• Каструля з кришкою 2.6 л, 20 см
• Каструля з кришкою 4.5 л, 24 см
• Каструля з кришкою 6.7 л, 28 см
• Сковорідка з кришкою 1.9 л, 24 см
• Підставки з бакеліту 2 шт

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 617  до 6 596 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5647 12 предметів (червоний) — Литий алюміній, тришарове гранітне покриття, індукційні казани-кастр
Rozetka.ua (Київ)
5 445 грн.
← купити
Набір посуду для приготування їжі Edenberg EB-5647 з антипригарним покриттям 12 предметів Червоний
Rozetka.ua (Київ)
6 045 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5647 12 пр червоний мармуровий
Rozetka.ua (Київ)
4 617 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5647 кастрюлі 12 предметів – Керамічно-мармурове покриття Червоний
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Набір кухонного посуду 12 предметів EB-5647
Rozetka.ua (Київ)
5 331 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5647 з мармуровим антипригарним покриттям 12 предметів Червоний (EB-5647)
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-5647 з ангтипригарним покриттям з 12 предметів (Червоний)
Rozetka.ua (Київ)
6 596 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5647, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5647. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5647 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія