шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5614 за ціною від 3159 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Edenberg EB-5614

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.53;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.66; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.65; Об'єм каструлі (л): 2.75;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
бакелітові підставки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.75 л
4.65 л
6.66 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.53 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш із кришкою 16x8.5 см
• Каструля із кришкою 20x10.5 см
• Каструля з кришкою 24x12 см
• Каструля з кришкою 28x12.5 см
• Сковорідка із кришкою 24x6.5 см
• Підставка під гаряче 2 шт

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 159  до 7 645 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5614 12 предметів червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 622 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5614 12 предметів червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 738 грн.
← купити
Набір преміального посуду Edenberg EB-5614 12 предметів (Червоний) — Литий алюміній, тришарове гранітне покриття, професійні
Rozetka.ua (Київ)
5 950 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5614 12 предметів червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 953 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із мрамурним покриттям 12 предметів Red (EB-5614)
Rozetka.ua (Київ)
7 645 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg з мармуровим покриттям 12 предметів (EB-5614)
Rozetka.ua (Київ)
3 159 грн.
← купити
Набір кухонного посуду 12 предметів EB-5614
Rozetka.ua (Київ)
4 503 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5614, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5614. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5614 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія