шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12932 за ціною від 4675 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-12932

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри (см): 24;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 26; Розміри: Об'єм каструлі (л): 7.1; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.6; Об'єм каструлі (л): 2.9;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28; Розмір 2 каструлі (см): 24
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
жарівня
5 кришок
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.9 л
4.6 л
7.1 л
Сковорідки
Розміри26 см
Жарівня
Розміри жаровні24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 675  до 7 970 грн.
Набір посуду Edenberg EB-12932 10 предметів чорний 5152149
Rozetka.ua (Київ)
6 209 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 10 предметів чорний з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та скляними кришками (2.9
Rozetka.ua (Київ)
7 970 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 10 предметів (EB-12932)
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 10 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 492 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-12932 10 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 948 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із алюмінію 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-12932)
Rozetka.ua (Київ)
4 675 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 з мармуровим покриттям, 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 714 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям EB-12932
Rozetka.ua (Київ)
5 868 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 10 предметів (EB-12932)
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12932, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12932. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12932 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія