шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5611 за ціною від 3726 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Edenberg EB-5611

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.53;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.66; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.65; Об'єм каструлі (л): 2.75
Основних предметів6
Усього предметів15
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
4 кришки
бакелітові підставки, кухонні прилади
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.75 л
4.65 л
6.66 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.53 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш з кришкою 16 см, висота стінок 8.5 см, об'єм 1.2 л
• Каструля з кришкою 20 см, висота стінок 10.5 см, об'єм 2.2 л
• Каструля з кришкою 24 см, висота стінок 12 см, об'єм 4.1 л
• Каструля з кришкою 28 см, висота стінок 12.5 см, об'єм 6.3 л
• Сковорода 24 см, висота стінок 6.5 см, об'єм 2.2 л
• Сковорода 28 см, висота стінок 5.4 см, об'єм 2.5 л
• 2 бакелітові підставки
• Кухонна лопатка
• Ложка для спагеті
• Ополоник

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 726  до 8 585 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5611 15 предметів чорний
MAUDAU (Київ)
3 726 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5611 15 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 239 грн.
← купити
Набір кухонного посуду із мармуровим покриттям Edenberg EB-5611 (15 предметів )
Rozetka.ua (Київ)
6 118 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5611, 15 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 911 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з мармуровим покриттям Edenberg EB-5611, 15 предметів, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 374 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5611 15 пр з приладдям, мармур
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Набір посуду каструль та сковорідок з антипригарним мармуровим покриттям із граніту Edenberg 5611 15 предметів
Rozetka.ua (Київ)
8 585 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-5611 з ангтипригарним покриттям з 15 предметів
Rozetka.ua (Київ)
6 949 грн.
← купити
Подарунковий набір кухонного посуду Edenberg EB-5611 з ангтипригарним покриттям з 15 предметів
Rozetka.ua (Київ)
7 174 грн.
← купити
Набір посуду 15 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Edenberg EB-5611 (EB-5611)
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5611, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5611. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5611 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія