шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4055 за ціною від 3310 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Edenberg EB-4055

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.8; Об'єм 2 каструлі (л): 2.8; Об'єм каструлі (л): 2;єм: Мін. об' Розміри: Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Шкала літражу
Каструлі
Об'єм2 л
2.8 л
3.8 л
6.3 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 310  до 5 950 грн.
Професійний набір посуду Edenberg EB-4055 (12 предметів) з високоякісної нержавіючої сталі, багатошаровим дном, ковшем та гл
Rozetka.ua (Київ)
5 950 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4055 з капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 075 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4055 с капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів (EB-4055)
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-4054 12 предметів бордовий
Rozetka.ua (Київ)
4 057 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-4055 12 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg 6 предметів 2.0/2.0/2.8/3.8/6.3/3.1 л (EB-4055)
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4055 з капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 469 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4055 чорний у горошок 12 пр
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4055 з капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 310 грн.
← купити
Набір посуду з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg Червоний (EB-4055)
Rozetka.ua (Київ)
3 598 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-4055, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4055. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4055 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія