шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2401 за ціною від 3525 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Edenberg EB-2401

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.1; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.6; Об'єм 2 каструлі (л): 2.7; Об'єм каструлі (л): 1.9;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм1.9 л
2.7 л
3.6 л
6.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш з кришкою 16х9. 5 см, об'єм 1.9 л
• Каструля з кришкою 16х9. 5 см, об'єм 1.9 л
• Каструля з кришкою 18х10. 5 см, об'єм 2.7 л
• Каструля з кришкою 20х11. 5 см, об'єм 3.6 л
• Каструля з кришкою 24х13. 5 см, об'єм 6.1 л
• Глибока сковорідка 24х6. 5 см, об'єм 2.9 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 525  до 4 867 грн.
Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-2401 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 124 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із нержавіючої сталі зі скляними кришками 12 предметів (EB-2401)
Rozetka.ua (Київ)
3 575 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2401 1.9/1.9/2.7/3.6/6.1/2.9 л з турбо індукційним дном з нержавіючої сталі 12 предметів (EB-2401)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із нержавіючої сталі зі скляними кришками 12 предметів EB-2401
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із нержавіючої сталі зі скляними кришками 12 предметів (EB-2401)
Rozetka.ua (Київ)
3 525 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2401 з нержавіючої сталі 12 пр
Rozetka.ua (Київ)
4 867 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2401 12 предметів 1.9/1.9/2.7/3.6/6.1/2.9 л (EB-2401)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Набір каструль з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-2401 з товстим Індукційним дном
Rozetka.ua (Київ)
4 148 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-2401, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2401. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2401 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія