шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3988 за ціною від 3295 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-3988

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Розміри сковорідки гриль (см): 28;єм ковша (л): 2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 20;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.4; Об'єм каструлі (л): 2.8;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
сковорідка гриль
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Носик для зливу
Воронка для приправ
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.8 л
4.4 л
6.5 л
Ківш
Розміри20 см
Об'єм2 л
Сковорідка гриль
Розміри сковорідки гриль28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 295  до 5 900 грн.
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3988 12 предметів 4491502
Rozetka.ua (Київ)
4 619 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3988 12 предметів з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та скляними кришками (2.8 л, 4.4
Rozetka.ua (Київ)
5 900 грн.
← купити
Набір каструль із сковородою гриль Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-3988)
Rozetka.ua (Київ)
3 750 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3988 з антипригарним мармуровим покриттям 12 предметів (EB-3988)
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3988 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 828 грн.
← купити
Набір каструль зі сковородою гриль Edenberg 12 предметів з мармуровим покриттям та кришками EB-3988
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg квадратна форма мармурове покриття 3 каструлі сковорода та ківш (EB-3988)
Rozetka.ua (Київ)
3 625 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3988 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 505 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3988 12 пр гриль чорний мармур
Rozetka.ua (Київ)
4 994 грн.
← купити
Набір посуду з 12 предметів (квадратні каструлі, ківш, сковорода-гриль) мармурове покриття Edenberg EB-3988
Rozetka.ua (Київ)
3 295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3988, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3988. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3988 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія