шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4049 за ціною від 3555 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-4049

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2.1 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш 16 см, 2.1 л
• Каструля 16 см, 2.1 л
• Каструля 18 см, 2.9 л
• Каструля 20 см, 3.9 л
• Каструля 24 см, 6.5 л
• Сковорідка 24 см, 3.4 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 555  до 5 091 грн.
Набір каструль із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4049
Rozetka.ua (Київ)
5 090 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4049 з нержавіючої сталі з ковшем і сотейником 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 555 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-4049 (12 предметів)
Rozetka.ua (Київ)
5 091 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4049 с капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів (EB-4049)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-4049, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4049. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4049 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія