шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4048 за ціною від 3750 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Edenberg EB-4048

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 7.1; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.6; Об'єм 2 каструлі (л): 2.7; Об'єм каструлі (л): 1.9;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм1.9 л
2.7 л
3.6 л
7.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 750  до 5 950 грн.
Набір посуду Edenberg EB-4048 12 предметів 4591501
Rozetka.ua (Київ)
4 658 грн.
← купити
Преміальний набір каструль Edenberg EB-4048 12 предметів — Високоякісна нержавіюча сталь, 7-шарове капсульне дно, клепані ру
Rozetka.ua (Київ)
5 950 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі з сотейником 1.9л, 1.9л, 2.7л, 2.9л, 3.6л, 6.1л (EB-4048)
Rozetka.ua (Київ)
3 750 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4048 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg 4 каструлі, сковорода та ківш з кришками 12 предметів (EB-4048)
Rozetka.ua (Київ)
4 025 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4048 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4048 з нержавійки 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 12 предметів (EB-4048)
Rozetka.ua (Київ)
3 824 грн.
← купити
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-4048 12 предметів (EB-4048)
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-4048, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4048. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4048 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія