шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8182 за ціною від 3660 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-8182

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28;єм: Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 10; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 4.5; Об'єм 2 каструлі (л): 2.3; Об'єм каструлі (л): 1.3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів6
Усього предметів17
Комплектація4 каструлі
2 сковорідки
4 кришки
кухонні ножі, підставки, накладки на ручки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Воронка для приправ
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
28 см
Об'єм1.3 л
2.3 л
4.5 л
10 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
У комплект входять:
• сковорода 1.5 л, 24x7 см;
• сковорода 3.3 л, 28x7 см;
• каструля з кришкою 1.3 л, 16x7.5 см;
• каструля з кришкою 2.3 л, 20x8 см;
• каструля з кришкою 4.5 л, 24x11.5 см;
• каструля з кришкою 10 л, 28x20 см;
• кухонні прилади;
• підставки 2 шт;
• накладки на ручки 2 шт.

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 660  до 5 396 грн.
Набір посуду Edenberg EB-8182 17 предметів чорний 5152154
Rozetka.ua (Київ)
5 161 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів (EB-8182)
Rozetka.ua (Київ)
4 150 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8182 з мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 501 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8182 із мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів (EB-8182)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8182 17 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 396 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8182 із мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 320 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів (EB-8182)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8182 з мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 829 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8182 з мармуровим антипригарним покриттям 17 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 660 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із алюмінію з антипригарним мармуровим покриттям 17 предметів (EB-8182)
Rozetka.ua (Київ)
4 145 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8182, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8182. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8182 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія