шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3989 за ціною від 3480 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Edenberg EB-3989

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Розміри сковорідки гриль (см): 24;єм ковша (л): 2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 20;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.4; Об'єм каструлі (л): 2.8;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
сковорідка гриль
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Носик для зливу
Воронка для приправ
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.8 л
4.4 л
6.5 л
Ківш
Розміри20 см
Об'єм2 л
Сковорідка гриль
Розміри сковороди-гриль24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 480  до 5 204 грн.
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3989 12 предметів 4491503
Rozetka.ua (Київ)
4 813 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3989 з антипригарним гранітним покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 479 грн.
← купити
Набір каструль EDENBERG EB-3989 з антипригарним гранітним покриттям чорний 12 предметів (860)
Rozetka.ua (Київ)
3 801 грн.
← купити
Набір каструль EDENBERG EB - 3989 з антипригарним покриттям 12 предметів (859)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Edenberg 12 предметів із гранітним покриттям з алюмінію (EB-3989)
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Набір посуду EDENBERG EB-3989 з гранітним антипригарним покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 207 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3989 з антипригарним гранітним покриттям та турбо індукційним дном 12 предметів (EB-3989)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3989 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 031 грн.
← купити
Набір каструль зі сковородою гриль Edenberg 12 предметів з гранітним покриттям та кришками EB-3989
Rozetka.ua (Київ)
4 350 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg квадратна форма гранітне покриття 3 каструлі сковорода та ківш (EB-3989)
Rozetka.ua (Київ)
3 775 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3989 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 694 грн.
← купити
Набір посуду кухонного Edenberg EB-3989 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3989 12 пр гриль сірий мармур
Rozetka.ua (Київ)
5 204 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg EB-3989 з антипригарним гранітним покриттям 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 480 грн.
← купити
Набір квадратного посуду з антипригарним гранітним покриттям Edenberg 12 предметів (EB-3989)
Rozetka.ua (Київ)
4 212 грн.
← купити
Набір казан квадратний 5 предметів EB-3989
Rozetka.ua (Київ)
5 166 грн.
← купити
Набір посуду EDENBERG EB-3989 з гранітним антипригарним покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 278 грн.
← купити
Набір посуду EDENBERG EB-3989 із антипригарним гранітним покриттям 10 предметів (EB-3989)
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Набір казанів сковорідок із мармуровим покриттям Edenberg EB-3989 10 предметів Індукційне дно
Rozetka.ua (Київ)
4 472 грн.
← купити
Набір посуду EDENBERG EB-3989 з гранітним антипригарним покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 174 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3989, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3989. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3989 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія