шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-345 за ціною від 2799 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-345

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.5;єм: Мін. об' Розміри: Об' Миття в посудомийці; Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт)
Основних предметів4
Усього предметів7
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.5 л
4.5 л
6.8 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Комплектація:
• Сковорода 24 см
• Каструля з кришкою 2,5 л
• Каструля з кришкою 4,5 л
• Каструля з кришкою 6,8 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 799  до 5 010 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-345 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 240 грн.
← купити
Набір каструль Benson 7 предметів з мармуровим покриттям та сковородкою (BN-345)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-345 7пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 921 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-345 7 пр. з антипригарним покриттям + 1 сковорода Червоний
Rozetka.ua (Київ)
2 970 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 7 предметів (BN-345)
Rozetka.ua (Київ)
2 950 грн.
← купити
Набір каструль 7 предметів 2.5 л,4.5 л,6.5,сковорода 24см Benson BN-345 Мармурове покриття червоне
Rozetka.ua (Київ)
3 511 грн.
← купити
Набір каструль і сковорода з антипригарним мармуровим покриттям на 7 предметів Benson BN-345
Rozetka.ua (Київ)
5 010 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода 24 см Benson BN-345 Мармур 7 предметів 2,5л; 4,5л; 6,5л (4-1186527390)
Rozetka.ua (Київ)
4 524 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-345 із 7 предметів - 3 каструлі 2,5 л; 4,5 л; 6,8 л; - 1 сковорода 24 см; - 3 кришки. Внутрішнє мар
Rozetka.ua (Київ)
3 670 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-345 з мармуровим покриттям на 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 497 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-345, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-345. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-345 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія