шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 за ціною від 3000 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис Beurer FB 21

Потужність (Вт): 60; Підтримання температури води; Інфрачервоне випромінювання; Підігрів води; Роликової насадкою; Акупунктурний (точковий); Бульбашковий (джакузі); Види масажу: Вібромасаж; Кількість режимів: 3
Кількість режимів
3
Види масажу
Вібромасаж
Бульбашковий (джакузі)
Акупунктурний (точковий)
Роликової насадкою
Функції та можливості
Підігрів води
Інфрачервоне випромінювання
Підтримання температури води
Насадки
Роликова
Пемза
Щітка
для видалення мозолів
Управління
кнопкове
Потужність
60 Вт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4700 грн.

від 3 000  до 5 092 грн.
Масажна ванна Beurer FB 21 FB21
Moyo.ua (Київ)
4 240 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer Fb 21
Цифра (Київ)
3 920 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer Fb 21
Stls.store (Київ)
3 960 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer FB 21
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
3 000 грн.
← купити
Beurer FB21
Mallprix.com (Київ)
3 808 грн.
← купити
Масажер - ванна Beurer FB 21
АЛЛО (Київ)
4 189 грн.
← купити
Масажна ванна Beurer FB 21
Click.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 (FB21) FB21
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 (FB21) FB21
Itbox.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer (FB21) FB21
Skay.ua (Одеса)
4 126 грн.
← купити
Масажна ванночка BEURER FB 21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB21
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 889 грн.
← купити
Масажна ванночка BEURER FB 21
ТЕХНОточка (Київ)
3 836 грн.
← купити
Beurer Масажна ванночка для ніг, від мережі, 1,6кг, 3 насадки, підтрим. температури води, біло-фіолетовий fb21
Tviy-Dim.com (Київ)
3 907 грн.
← купити
Beurer FB 21
Tehnomart.com (Київ)
4 145 грн.
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21
Denika.ua (Харків)
3 801 грн.
← купити
Масажна ванночка Beurer FB21 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Beurer FB 21 FB21
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ванночка для ніг (FB 21)
Ortop.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 (FB21) FB21
icom.net.ua (Київ)
4 023 грн.
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 (FB21)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 244 грн.
← купити
Массажная ванночка Beurer для ног FB21
ШО (Київ)
3 784 грн.
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB 21
Citrus.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка Beurer FB 21
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Масажер Beurer FB 21 FB21
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Масажна ванна Beurer FB 21
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 014 грн.
← купити
Масажна ванна для ніг Beurer FB 21
Medmag.ua (Київ)
← купити
Beurer FB 21 (FB21) Масажер для ніг FB 21 (FB21)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка Beurer для ніг, біло-фіолетовий (FB21)
Кібернетики (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB21
Eva.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Beurer Масажна ванночка для ніг, від мережі, 3 насадки, підтрим. температури води, біло-фіолетовий E-FB21
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ванночка для ніг BEURER FB 21
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Beurer FB21
Mallprix.com (Київ)
4 098 грн.
← купити
Массажная ванночка для ног Beurer FB21
Q-techno.com.ua (Київ)
3 976 грн.
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB21
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB21
icom.net.ua (Київ)
3 736 грн.
← купити
Масажна ванночка для ніг Beurer FB21
Itbox.ua (Київ)
← купити
Масажна ванна для ніг Beurer FB 21
Rozetka.ua (Київ)
4 608 грн.
← купити
Масажна ванна для ніг BEURER FB 21
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Масажна ванночка Beurer для ніг, від мережі, 1,6кг, 3 насадки, підтрим. температури води, біло-фіолетовий (FB21)
Rozetka.ua (Київ)
5 092 грн.
← купити
Ванночка для ніг (FB 21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer FB 21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажна ванночка для ніг Beurer FB 21. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажна ванночка для ніг Beurer FB 21 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія