шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни52Опис Відгуки1Обговорення2Корисне18Аксесуари10+
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 за ціною від 25498 грн.
Відео 10Фото 15

Характеристики та опис BLUETTI Elite 100 V2

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 1024; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12 В / 8 A); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 5 A
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 8 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1024 Вт*год
Циклів зарядки4000
Потужність зарядки (розетка)1200 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)2300 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити320x215x250 мм
Вага11.5 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Читайте комментарии в Розетке и сами решайте стоит того или нет
10 січня 2026, 20:25 #
Переваги:марка проверенная

Недоліки:брак

Коментар:Бракованная партия . Брал в Розетке у 50% купивших отработало от 1. до 2 месяцев. С ужасом жду судьбу своего пошел 3й месяц. часто отключает кнопку АС разрывает электроцепь . с периодичностью 1.5-2 часа. Обидно что еще год кредит отдавать. Люди ждут от сервисцентра по месяцу и больше. Первая блюети и экофлоу работают 1.5 года как часики. Вроде нашли проблему когда сервисный центр исправит? Пишут что получают детали на ремонт.

Автор:иван еремян  пользуюсь BLUETTI Elite 100 V2 кілька місяців

Олександр27 січня 2026, 16:37
Це налаштування еко режиму в додатку, там задається потужність і час роботи виходу. Налаштуйте під себе або вимкніть еко режим.
"Часто вимикає кнопку AC, розриває електроланцюг з періодичністю 1,5-2 години"
від 25 498  до 54 999 грн.
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 | 1800 Вт | 1024 Вт·г EU (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Buy.ua (Київ)
26 152 грн.
← купити
Зарядна портативна електростанція Bluetti Elite 100 V2 Elite100V2
Moyo.ua (Київ)
32 000 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Justbuy.com.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 1800W (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Touch (Дніпро)
26 499 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) P-EL100V2-EU-GY-BL-010
GRO (Київ)
25 909 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2, 1800Вт (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Babuy.com.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2, 1800W 1024Wh (EL100V2) EL100V2
Itbox.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 1024Wh 1800W Eu
Цифра (Київ)
26 775 грн.
← купити
BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Megadom.net (Дніпро)
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Denika.ua (Харків)
26 944 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Sota.store (Київ)
27 169 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 746 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU, P-EL100V2-EU-GB-10) Bio Based Plastics P-EL100V2-EU
Berloga.kh.ua (Львів)
43 865 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2
Mydim.com.ua (Київ)
27 190 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2, 1800W 1024Wh (EL100V2) EL100V2
icom.net.ua (Київ)
27 183 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2, 1800W 1024Wh (EL100V2) EL100V2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 210 грн.
← купити
Bluetti Elite 100 V2 офіційна гарантія UA 24 мiс відвантаження день в день new best model 2026
PermyCo (Київ)
25 498 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Zhuk.ua (Київ)
28 721 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Easybay.com.ua (Київ)
27 040 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
28 709 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) P-EL100V2-EU-GY-BL-010
Openshop.ua (Київ)
28 530 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 1800W 1024Wh
Telemart.ua (Київ)
26 856 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 620 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 100 V2 Portable Power Station (1024Wh) P-EL100V2 [BLUETTI|1000-1500Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
32 182 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) P-EL100V2-EU-GY-BL-010
Game-shop.com.ua (Київ)
26 299 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
ТЕХНОточка (Київ)
29 627 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) P-EL100V2-EU-GY-BL-010
Comtrading.ua (Київ)
27 289 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) (Global)
MAUDAU (Київ)
44 011 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) (Global)
MTA.ua (Київ)
← купити
Bluetti Elite 100 V2 Зарядна станція Elite 100 V2
Kvshop.com.ua (Київ)
29 977 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-UK, P-EL100V2-UK-GB-10) Bio Based Plastics P-EL100V2-UK
Berloga.kh.ua (Львів)
28 950 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 Bio-based plastic (P-EL100V2-EU-GB-BL-010)
Smartmag.biz.ua (Львів)
39 642 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GB-BL-010) Bio-based plastic
Denika.ua (Харків)
40 803 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GB-BL-010) Bio-based plastic Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
41 456 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GB-BL-010) Bio-based plastic
MTA.ua (Київ)
40 499 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
MTA.ua (Київ)
29 199 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
32 379 грн.
← купити
Портативна зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 1800W 1024Wh
Rozetka.ua (Київ)
38 710 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2, 1800 Вт, 1024 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Rozetka.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Rozetka.ua (Київ)
27 499 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GB-BL-010) Bio-based plastic
Rozetka.ua (Київ)
43 708 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2 (P-EL100V2-EU-GY-BL-010)
Rozetka.ua (Київ)
29 673 грн.
← купити
Зарядна станциія BLUETTI Elite100V2 Powerstation 1800W 1024Wh LiFePO4 з функцією джерело безперебійного живлення
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 1024 Вт · год | 1800 Вт
Rozetka.ua (Київ)
36 753 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 100v2 – 1800W | 1024Wh
Rozetka.ua (Київ)
30 599 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2, 1800 Вт, 1024 Вт*ч (європейська версія)
Rozetka.ua (Київ)
49 690 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 1024Wh | 1800W
Rozetka.ua (Київ)
30 749 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
30 390 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
30 445 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
30 379 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 100 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 100 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія