шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари10+
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 за ціною від 47760 грн.
Фото 16

Характеристики та опис BLUETTI Elite 200 V2

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 6000; Ємність батареї (Вт*год): 2073.6; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Кількість (шт.): 2
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2600 Вт
Пікова потужність3900 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею15 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 A /1000 Вт /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї2073.6 Вт*год
Циклів зарядки6000 / DoD 80% /
Час зарядки (розетка) 84 хв
Час зарядки (сонячна панель) 144 хв
Потужність зарядки (розетка)1800 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)192 Вт / при 24 В; 96 Вт при 12 В /
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)2400 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити350x250x324 мм
Вага24.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Portable Power Meets Lab-Grade Reliability: BLUETTI Elite 200 V2 ...
BLUETTI Elite 200 V2 Portable Power Station review - Power your ...
BLUETTI Elite 200 V2 Power Station Review - CGMagazine
від 47 760  до 82 503 грн.
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 | 2600 Вт | 2074 Вт·г EU (Elite200V2)
Buy.ua (Київ)
47 908 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Justbuy.com.ua (Київ)
51 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 ELITE200V2
GRO (Київ)
50 949 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 2600W
Touch (Дніпро)
52 399 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 2073,6Wh 2600W Eu
Цифра (Київ)
82 503 грн.
← купити
BLUETTI Elite 200 V2
Hi-tech.com.ua (Київ)
47 760 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2
Zhuk.ua (Київ)
55 944 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2
inSale.com.ua (Київ)
47 790 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Mydim.com.ua (Київ)
49 000 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 (P-EL200V2-EU-GY-BL-010)
Smartmag.biz.ua (Львів)
50 654 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 (P-EL200V2-EU-GY-BL-010) P-EL200V2-EU-GY-BL-010
Sota.store (Київ)
52 416 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 200 V2
Mobileplanet.ua (Одеса)
54 947 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2
Denika.ua (Харків)
54 081 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
XStore.ua (Київ)
← купити
BLUETTI Elite 200 V2
Pulsepad.com.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
BLUETTI Elite 200 V2
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Easybay.com.ua (Київ)
51 726 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
57 159 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Tv-mir.com.ua (Київ)
52 517 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 200 V2 BLUEE200V2
Game-shop.com.ua (Київ)
52 799 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2
Openshop.ua (Київ)
55 570 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 (Global)
MAUDAU (Київ)
77 246 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 (P-EL200V2-EU-GY-BL-010)
MTA.ua (Київ)
68 799 грн.
← купити
Bluetti BLUETTI Elite 200 V2 elite200v2
Kvshop.com.ua (Київ)
55 777 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 / 2600 Вт / 2073.6 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
53 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 | 2600 Вт | 2074 Вт·г UA (Elite200V2-UA)
Buy.ua (Київ)
48 796 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 200 V2, потужність 2600 Вт, ємність 2073 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
63 200 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 (Global)
Rozetka.ua (Київ)
64 469 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 2,7 КВт| 2,073 КВт/год
Rozetka.ua (Київ)
53 000 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2, 2600 Вт, 2073 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Rozetka.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
55 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
57 932 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 2073.6Wh | 2600W
Rozetka.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 2073.6Wh | 2600W
Rozetka.ua (Київ)
56 949 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
53 895 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
53 989 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 200 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 200 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія