шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки1Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 за ціною від 8790 грн.
Відео 10Фото 15

Характеристики та опис BLUETTI Elite 30 V2

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 288; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт. DC5521 (12 В / 5 A); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 5 A
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність600 Вт
Пікова потужність1500 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)1 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт. DC5521 (12 В / 5 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 28 В / 10 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї288 Вт*год
Циклів зарядки3000
Потужність зарядки (розетка)380 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)200 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити250x178x167.5 мм
Вага4.3 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Рекомендую як пристрій для освітлення та для роботи на комп'ютері
24 грудня 2025, 09:05 #
Переваги:Компактна модель

Недоліки:Для пристрою у своєму класі не знайдено

Коментар:Характеристики пристрою можна переглянути в описі. Розкажу наскільки вистачає заряду. Існують три виходи usb для живлення різних пристроїв: ноутбук, смартфон, роутер, лампа usb. І один вихід 220v можна підключити, наприклад, звичайну лампу. На фото видно скільки вистачить для освітлення лампою ~ 8 год. Можна підключити пристрій не більше 600 wt, мікрохвильовка, праска не підійде, потрібен пристрій більшої потужності.
Повного заряду вистачить на освітлення лампою та для роботи на комп'ютері або ноутбуці одночасно ~ 5 годин
Головне не розряджати пристрій в нуль, це написано в інструкції

Автор:Светлана Любчак

Дмитрий Батькович29 січня 2026, 17:15
5 часов хватит только для ноутбука, обычный ПК потребляет гораздо больше, дай бог чтобы на пару часов хватило, что вряд-ли..
Bluetti Elite 30 V2 portable power station review - Petite portable ...
Bluetti's latest Colorful Elite 30 V2 is joined by Prime discounts
Get BLUETTI's New Colorful Elite 30 V2 for Just $194 - and Enjoy ...
від 8 790  до 17 070 грн.
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 | 600 Вт | 288 Вт·г EU (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Buy.ua (Київ)
11 056 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Justbuy.com.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 288Wh 600W PB931514
АЛЛО (Київ)
15 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Touch (Дніпро)
11 899 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) P-EL30V2-EU-GY-BL-010
GRO (Київ)
11 649 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2, 600W, 288Wh (EL30V2) EL30V2
Itbox.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 288Wh 600W Ua
Цифра (Київ)
← купити
BLUETTI PR30V2
Mallprix.com (Київ)
12 587 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2, 600W, 288Wh (EL30V2) EL30V2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Bluetti Bluetti Elite 30 V2, 600 Вт ELITE30V2
Венкон (Київ)
← купити
BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Tehnomart.com (Київ)
13 625 грн.
← купити
зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 084 грн.
← купити
Bluetti Elite 30 V2, 600W, 288Wh, LiFePO4 Elite30V2
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2, 600W, 288Wh (EL30V2) EL30V2
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) P-EL30V2-EU-GY-BL-010
Comtrading.ua (Київ)
10 434 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2
Mydim.com.ua (Київ)
8 790 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2, 600W, 288Wh (EL30V2) EL30V2
icom.net.ua (Київ)
12 962 грн.
← купити
Зарядная станция Bluetti Elite 30 V2 288Wh 80000mAh 600W PB931514-PP
Allbattery.ua (Харків)
16 000 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Zhuk.ua (Київ)
12 488 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) P-EL30V2-EU-GY-BL-010
Openshop.ua (Київ)
11 988 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Mobileplanet.ua (Одеса)
13 355 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
13 109 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Denika.ua (Харків)
11 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh
Telemart.ua (Київ)
13 987 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (Elite30V2) Elite30V2
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 049 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
ТЕХНОточка (Київ)
13 875 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2
Sota.store (Київ)
11 700 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) P-EL30V2-EU-GY-BL-010
Game-shop.com.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 v2 288Wh 80000mAh 600w (pb931514)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 / 600 Вт / 288 Вт/ч / LiFePO4 (EL30V2) UA
MAUDAU (Київ)
14 677 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 Gray 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
MTA.ua (Київ)
13 899 грн.
← купити
Bluetti BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh elite30v2
Kvshop.com.ua (Київ)
12 477 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 288Wh 80000mAh 600W PB931514
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 240 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 / 600 Вт / 288 Вт/ч / LiFePO4 (EL30V2) UA EL30V2
Compx.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 (600W/288Wh)
Rozetka.ua (Київ)
12 975 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 | 600 Вт | 288 Вт·г UA (P-EL30V2-EU-GY-BL-010-UA)
Buy.ua (Київ)
11 944 грн.
← купити
BLUETTI EL30V2
Mallprix.com (Київ)
13 381 грн.
← купити
зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 911 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) (Global)
MAUDAU (Київ)
17 070 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 288Wh 80000mAh 600W (PB931514)
MAUDAU (Київ)
17 000 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI ELITE30V2 (600W)
MTA.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W (Сірий колір)
Rozetka.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 потужність 600Вт, ємність 288 Вт·рік
Rozetka.ua (Київ)
16 500 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
14 779 грн.
← купити
Портативна зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 | 600 Вт, 288 Вт/год
Rozetka.ua (Київ)
12 890 грн.
← купити
Портативна зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 | 600Вт 288Вт*ч
Rozetka.ua (Київ)
16 150 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2, 600 Вт, 288 Вт/год, (електростанція для дому, ДБЖ, UPS)
Rozetka.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 / 600 Вт / 288 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
15 555 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600W 288Wh (P-EL30V2-EU-GY-BL-010)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30V2 з функцією джерела безперебійного живлення
Rozetka.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Портативна електростанція BLUETTI Elite 30 V2, ємність 288 Wh, номінальна потужність 600 W, пікова потужність 1500 W
Rozetka.ua (Київ)
15 500 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 288Wh | 600W
Rozetka.ua (Київ)
13 849 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
12 788 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Портативна Зарядна станція Bluetti Elite 30 V2 600 Вт, 288 Вт/год ДБЖ UPS
Rozetka.ua (Київ)
15 950 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
12 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 30 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 30 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія