шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 400 за ціною від 105500 грн.
Відео 12Фото 19

Характеристики та опис BLUETTI Elite 400

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 3840; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Кількість (шт.): 2
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2600 Вт
Пікова потужність5200 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею15 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї3840 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 108 хв
Час зарядки (розетка + сонячна панель) 60 хв
Час зарядки (сонячна панель) 360 хв
Потужність зарядки (розетка)2300 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)3300 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Колеса для транспортування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити427x286x490 мм
Вага39 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  130000 грн.

Lighter than the competition: Bluetti Elite 400 XXL powerstation review - Notebo
Bluetti Elite 400 test conclusion: Elite 300 the better choice
BLUETTI Elite 400
від 105 500  до 118 449 грн.
Зарядна станція BLUETTI Elite 400 2600W (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Touch (Дніпро)
109 999 грн.
← купити
BLUETTI Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Megadom.net (Дніпро)
105 500 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Mobileplanet.ua (Одеса)
113 819 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010) P-EL400-EU-GY-BL-010
Openshop.ua (Київ)
110 290 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Smartmag.biz.ua (Львів)
105 846 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Zhuk.ua (Київ)
114 885 грн.
← купити
BLUETTI Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Tv-mir.com.ua (Київ)
107 405 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Game-shop.com.ua (Київ)
108 299 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 400 (3840Wh 2600W)
MTA.ua (Київ)
110 799 грн.
← купити
Bluetti Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010) Зарядна станція Elite 400 (P-EL400-EU-GY-BL-010)
Kvshop.com.ua (Київ)
114 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 400. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 400 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія