шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки3Обговорення3Корисне4Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 за ціною від 24390 грн.
Відео 4Фото 5

Характеристики та опис BLUETTI Premium 100 V2

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 1024; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12 В / 8 A); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 5 A
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
3
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2000 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 8 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1024 Вт*год
Циклів зарядки4000
Потужність зарядки (розетка)1200 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)2300 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити320x215x250 мм
Вага11.5 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Сучасна крута станція з керуванням через додаток. Рекомендую!
12 грудня 2025, 13:22 #
Переваги:Якість/залізофосфат, що швидко заряджається/функція ДБЖ

Недоліки:В режимі Турбо заряджання гуде

Коментар:Чудова, надійна станція! Купував ще до підвищення цін - цілком виправдовує кожну гривню. Має функцію ДБЖ - до неї приєднані два котли опалення, які споживають 150-250 Вт. При такому навантаженні вистачає на 6,5 годин, тому у разі блекаутів в хаті тепло. Сама станція зібрана на LiFePO4 елементах, тому має багато циклів заряду/розряду, безпечна та швидка зарядка. У зарядки є три режими, я використовую середній, час повного заряду десь до 2 годин.

Автор:Ninth of June  пользуюсь BLUETTI Premium 100 V2 кілька місяців

В цілому найкраща модель за свою ціну на момент покупки (2025 рік 25к)
6 грудня 2025, 01:34 #
Переваги:Ціна, Ємність, ДБЖ, Функції, Дизайн, Вага, Розмір

Недоліки:тарахтить вентилятор, іноді виходять з ладу сервери блюетті

Коментар:Чудова зарядна станція. Використовую для ПК, який споживає 150-200 Вт на годину, вистачає на 6-7 годин.
ДБЖ просто рятує, я підключив станцію до розетки, а пк відразу до станції, тепер коли вимикають світло все залишається увімкненим, а коли вмикають станція починає заряджатися пропускаючи струм відразу безпосередньо не використовуючи батарею.

Єдиний мінус це те що трохи тарахтить вентилятор. Звук не дуже гучний, але через те що кулер то набирає обертів то зменшує, виходить дуже неприємний звук. Якщо ви така ж чутлива до звуків людина, як я, і плануєте ставити її поруч зі своїм робочим місцем то краще надягати навушники і вмикати музику.

Також я помітив проблему, що іноді виходять з ладу сервери блюетті і неможливо підключитися до станції по wifi, тільки по Bluetooth.

Автор:DANILOV  пользуюсь BLUETTI Premium 100 V2 кілька місяців

Девайс супер
18 листопада 2025, 01:34 #
Переваги:Якісні матеріали, зборка. Девайс досить тихий, а при навнтаженні до 500w його взагалі майже не чути.
Навіть знайшовся режим bypass! Дещо заморочливо включається він в налаштуваннях додатку.
Ще з плюсів, для роботи додатка не обов'язково давати йому прямий доступ в інтернет через WiFi, можно по блютуз підключатись до телефону.
Є можливість підключення сонячних панелей, але ще не тестував

Недоліки:Не знайшов як виставити мін % заряда на відключення

Коментар:Підключив через АВР в щиток для постійного використання як ДБЖ, живить все в домі крім "важких" споживачів (бойлер, пралка, чайник і т.і.) Насправді їх теж може потянути, тільки швидко розрядиться)))

Автор:Марко Левицкий

Яка сонячна панель потрібна для Читать...
PriceHub AI8 листопада 2025, 22:44
Вам потрібна сонячна панель (або масив панелей) з напругою та потужністю, сумісними з входом ХТ60: напруга на МРР (Vmp) та відкритого кола (Voc) повинні бути в межах 12–60 В (тобто Voc < 60 В), сумарна потужність до 1000 Вт і сумарний зарядний струм не більше 20 А; практично це означає використання панелей, що при з'єднанні дають Vmp в діапазоні 12–60 В і сумарну потужність ≤1000 Вт (наприклад декілька 100–400 Вт панелей паралельно, щоб не перевищити 60 В Voc). Станція підтримує зарядку сонцем до 1000 Вт і через ХТ60 12–60В/20А.
[Відповідь сформована на основі характеристик E-Katalog для BLUETTI Premium 100 V2: вхід від сонячних панелей — є; вхідний порт ХТ60 — 12–60 В / 20 А; потужність зарядки (сонячна панель) — 1000 Вт. Переклад характеристик: "вхідний порт ХТ60 (12 – 60 В / 20 А)", "потужність зарядки (сонячна панель) — 1000 Вт". Ці дані визначили обмеження по напрузі (Voc < 60 В), по струму (≤20 А) та по загальній потужності (≤1000 Вт).]
Мобильное приложение BLUETTI для iOS
Мобильное приложение BLUETTI для Android
BLUETTI Premium 100 V2
від 24 390  до 40 800 грн.
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 | 2000W | 1024 Вт·г EU (Premium100V2)
Buy.ua (Київ)
27 040 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Justbuy.com.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 (PR100V2)
Nkt.ua (Київ)
32 490 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W
Touch (Дніпро)
27 799 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 PREMIUM100V2
GRO (Київ)
26 249 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2, 2000 Вт, 1024 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Ecodrive.in.ua (Одеса)
26 990 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) PR100V2
Itbox.ua (Київ)
33 036 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 1024Wh 2000W Eu
Цифра (Київ)
26 251 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Royko.com.ua (Київ)
26 949 грн.
← купити
BLUETTI PR100V2
Mallprix.com (Київ)
32 879 грн.
← купити
BLUETTI Premium 100 V2
Hi-tech.com.ua (Київ)
24 390 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Redprice.sale (Львів)
29 053 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
ТЕХНОточка (Київ)
33 700 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Denika.ua (Харків)
28 521 грн.
← купити
Bluetti Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) PR100V2
Tehnohata.ua (Київ)
33 929 грн.
← купити
Bluetti Premium 100 V2 Portable Power Station 2000W/1024Wh (PR100V2) Premium100V2PortablePowerStation2000W/1024Wh(PR100V2)
COMFY.ua (Київ)
34 315 грн.
← купити
BLUETTI Premium 100 V2
Pulsepad.com.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) PR100V2
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Semtech.com.ua (Луцьк)
29 056 грн.
← купити
Bluetti Premium 100 V2
TEHNOS.UA (Київ)
29 933 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 PR100V2
Voxel.com.ua (Київ)
25 472 грн.
← купити
Портативна зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Comtrading.ua (Київ)
25 530 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
32 991 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 UA
Sota.store (Київ)
31 275 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 1800W/1024Wh PB931460
Garmin-official.com.ua (Київ)
39 800 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) PR100V2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 100 V2 (1024Wh 2000W) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 945 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
inSale.com.ua (Київ)
24 950 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2, 2000W, 1024Wh PR100V2
icom.net.ua (Київ)
30 936 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
XStore.ua (Київ)
36 449 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Zhuk.ua (Київ)
29 221 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Mydim.com.ua (Київ)
25 400 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Easybay.com.ua (Київ)
28 061 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Foroom.com.ua (Київ)
38 082 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Tv-mir.com.ua (Київ)
26 299 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 1800W/1024Wh PB931460
Garminua.org (Київ)
40 800 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 100 V2 BLUEP100V2
Game-shop.com.ua (Київ)
27 599 грн.
← купити
Зарядна станція bluetti Premium 100 v2 2000w 1024Wh (pr100v2)
Tviy-Dim.com (Київ)
34 732 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Openshop.ua (Київ)
30 383 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 / 2000 Вт / 1024 Вт/ч / LiFePO4 (PR100V2) UA
MAUDAU (Київ)
35 690 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
MTA.ua (Київ)
29 699 грн.
← купити
Bluetti BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2) pr100v2
Kvshop.com.ua (Київ)
29 377 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 / 2000 Вт / 1024 Вт/ч / LiFePO4 (PR100V2) UA PR100V2
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (PR100V2/noVAT)
Rozetka.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 1024Wh 2000W Ua
Цифра (Київ)
33 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Tomdom.in.ua (Львів)
29 059 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Timesport.com.ua (Львів)
29 050 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 540 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 UA
Easybay.com.ua (Київ)
31 924 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Timesport.com.ua (Львів)
33 189 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Sota.store (Київ)
27 280 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 2000W 1024Wh (PR100V2)
MAUDAU (Київ)
36 705 грн.
← купити
Зарядная станция Bluetti Premium 100 V2 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
31 299 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
31 373 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Premium 100v2 – 2000W | 1024Wh
Rozetka.ua (Київ)
30 599 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 1024Wh | 2000W
Rozetka.ua (Київ)
30 649 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
29 945 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
32 601 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2
Rozetka.ua (Київ)
30 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Premium 100 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія