шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 за ціною від 47908 грн.
Відео 6Фото 13

Характеристики та опис BLUETTI Premium 200 V2

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 6000; Ємність батареї (Вт*год): 2073.6; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Бездротова зарядка; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2700 Вт
Пікова потужність3900 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею15 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Бездротова зарядка+
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 20 A /1000 Вт /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї2073.6 Вт*год
Циклів зарядки6000 / DoD 80% /
Час зарядки (розетка) 90 хв
Час зарядки (сонячна панель) 252 хв
Потужність зарядки (розетка)2300 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)1000 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)192 Вт / при 24 В; 96 Вт при 12 В /
Потужність зарядки (розетка + сонячна панель)2400 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити350x250x324 мм
Вага24.2 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Мобильное приложение BLUETTI для iOS
Мобильное приложение BLUETTI для Android
BLUETTI Premium 200 V2
від 47 908  до 104 415 грн.
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 | 2700 Вт | 2074 Вт·г UA (Premium200V2-UA)
Buy.ua (Київ)
50 128 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 2000Wh 555000mAh 2700W (PB931477) PB931477
FOXTROT.UA (Київ)
69 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 2700W
Touch (Дніпро)
53 949 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Justbuy.com.ua (Київ)
51 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 6970991297595
GRO (Київ)
50 939 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2, 2700 Вт, 2073 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Ecodrive.in.ua (Одеса)
49 990 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2073Wh 2700W Ua
Цифра (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Q-techno.com.ua (Київ)
55 020 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Royko.com.ua (Київ)
54 449 грн.
← купити
BLUETTI PREMIUM 200 V2
Mallprix.com (Київ)
59 863 грн.
← купити
BLUETTI Premium 200 V2
Hi-tech.com.ua (Київ)
48 600 грн.
← купити
Bluetti 2700W PREMIUM 200 V2
Tehnohata.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Bluetti PREMIUM 200 V2 (2700W, 2073 Вт/год) PREMIUM200V2(2700W,2073Вт/год)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Openshop.ua (Київ)
61 050 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 P-PR200V2-EU-GY-BL-010
Motoblok.biz (Київ)
51 990 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Zhuk.ua (Київ)
56 943 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2)
Voxel.com.ua (Київ)
53 900 грн.
← купити
Портативна зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Comtrading.ua (Київ)
49 506 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
68 015 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2)
icom.net.ua (Київ)
57 059 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Redprice.sale (Львів)
60 623 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 200 V2 (2073Wh 2700W) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
56 419 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
inSale.com.ua (Київ)
48 390 грн.
← купити
Зарядная станция Bluetti Premium 200 V2 2000Wh 555000mAh 2700W PB931477-PP
Allbattery.ua (Харків)
70 000 грн.
← купити
Bluetti Premium 200 V2 офіційна гарантія UA 24 мiс відвантаження день в день new best model 2026
PermyCo (Київ)
47 999 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 EU
Mydim.com.ua (Київ)
48 899 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Easybay.com.ua (Київ)
53 103 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Tehnomarket.ua (Вінниця)
58 659 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Tv-mir.com.ua (Київ)
53 447 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2000Wh 555000mAh 2700W PB931477
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2073Wh 2700W (PR200V2)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Sota.store (Київ)
53 352 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 200 V2 BLUEP200V2
Game-shop.com.ua (Київ)
53 699 грн.
← купити
Зарядна станція bluetti premium 200 v2 2700w (premium 200 v2)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Denika.ua (Харків)
55 593 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
MAUDAU (Київ)
104 415 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2
MTA.ua (Київ)
61 499 грн.
← купити
Bluetti BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W
Kvshop.com.ua (Київ)
56 777 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2000Wh 555000mAh 2700W PB931477
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
60 002 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 / 2700 Вт / 2073.6 Втгод / LiFePO4 (PR200V2/noVAT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 | 2700W | 2074 Вт·г EU (Premium200V2)
Buy.ua (Київ)
47 908 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI PREMIUM 200 V2 2700W (PREMIUM 200 V2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
53 202 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Timesport.com.ua (Львів)
60 620 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Tomdom.in.ua (Львів)
60 629 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Saren.com.ua (Львів)
60 630 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
MAUDAU (Київ)
86 658 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2000Wh 555000mAh 2700W
MAUDAU (Київ)
63 603 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 Portable Power Station
MTA.ua (Київ)
61 599 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
66 159 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
59 485 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
59 299 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 200 V2 2073Wh | 2700W
Rozetka.ua (Київ)
59 949 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
57 500 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2
Rozetka.ua (Київ)
57 800 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 EU
Rozetka.ua (Київ)
57 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Premium 200 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Premium 200 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія