шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення2Корисне3Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 за ціною від 10498 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис BLUETTI Premium 30 V2

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 320; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт. DC5521 (12 В / 5 A); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність600 Вт
Пікова потужність1500 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)1 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
140 Вт / 100 Вт, 140 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт. DC5521 (12 В / 5 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 28 В / 10 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї320 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 45 хв / 0 – 80% /
Потужність зарядки (розетка)380 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)200 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +40 °C
Габарити250x178x167.5 мм
Вага4.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Мобильное приложение BLUETTI для iOS
Мобильное приложение BLUETTI для Android
Брошюра с характеристиками
від 10 498  до 28 800 грн.
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 | 600 Вт | 320 Вт·г UA (PR30V2-UA)
Buy.ua (Київ)
12 360 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2, 600W, 320Wh (PR30V2)
Nkt.ua (Київ)
13 653 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 320 Вт-год / 600Вт / LiFePO4 Акція!
АЛЛО (Київ)
12 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 PREMIUM30V2
GRO (Київ)
10 889 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 600W
Touch (Дніпро)
12 049 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Justbuy.com.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2, 600W, 320Wh (PR30V2) PR30V2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 320Wh 600W Eu
Цифра (Київ)
11 021 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Royko.com.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
ТЕХНОточка (Київ)
14 059 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320WhOEM Premium 30 V2OEM
Click.ua (Київ)
13 052 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Sota.store (Київ)
11 550 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Openshop.ua (Київ)
13 149 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Voxel.com.ua (Київ)
10 900 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2, 600W, 320Wh (PR30V2) PR30V2
Comtrading.ua (Київ)
10 567 грн.
← купити
Bluetti Premium 30 V2 офіційна гарантія UA 24 мiс відвантаження день в день new best model 2026
PermyCo (Київ)
10 498 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Mydim.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 911 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320WhOEM Premium 30 V2OEM
icom.net.ua (Київ)
12 554 грн.
← купити
Bluetti Premium 30 V2 (600W, 320Wh) Premium30V2(600W,320Wh)
COMFY.ua (Київ)
14 749 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2, 600W, 320Wh (PR30V2) PR30V2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 30 V2 (320Wh 600W) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
13 355 грн.
← купити
Bluetti Premium 30 V2 320Wh 600W LiFePO4 (PR30V2)
AKS.ua (Київ)
15 089 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Denika.ua (Харків)
11 699 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Zhuk.ua (Київ)
12 488 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Timesport.com.ua (Львів)
15 297 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
13 759 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 235 грн.
← купити
Зарядная станция BLUETTI Premium 30 V2 BLUEP30V2
Game-shop.com.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
Зарядна станція bluetti Premium 30 v2, 600w, 320Wh (pr30v2)
Tviy-Dim.com (Київ)
14 563 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Foroom.com.ua (Київ)
13 349 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 / 600 Вт / 320 Вт/ч / LiFePO4 (PR30V2)
MAUDAU (Київ)
14 923 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320WhOEM Premium 30 V2OEM
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 766 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 / 600 Вт / 320 Вт/ч / LiFePO4 (PR30V2) PR30V2
Compx.ua (Київ)
13 420 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 / 600 Вт / 320 Втгод / LiFePO4 (P-PR30V2-EU-GY-BL-010)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 | 600 Вт | 320 Вт·г EU (PR30V2)
Buy.ua (Київ)
11 031 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 320Wh 600W Ua
Цифра (Київ)
15 854 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
14 002 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320Wh PR30V2
icom.net.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Zaua.store (Львів)
15 300 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 v2, 600w, 320WhOEM
Tviy-Dim.com (Київ)
13 164 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 (Global)
MAUDAU (Київ)
27 129 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 600w 320WH
MAUDAU (Київ)
28 800 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600W, 320WhOEM (Premium 30 V2OEM)
MAUDAU (Київ)
14 392 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2, 600W, 320Wh (PR30V2)
MAUDAU (Київ)
14 735 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 OEM тех. пакування
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 320Wh 88889mAh 600W PB931507
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 712 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 (600W/320Wh)
Rozetka.ua (Київ)
14 975 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, потужність 600 Вт, ємність 320 Вт·рік
Rozetka.ua (Київ)
15 900 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
12 869 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
12 695 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
14 395 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2, 600 Вт, 320 Вт/год (PR30V2)
Rozetka.ua (Київ)
15 413 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2
Rozetka.ua (Київ)
14 350 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Premium 30 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Premium 30 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія