шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro 1002G

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro 1002G за ціною від 3249 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Bonro 1002G

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Знімні подушки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: deep Tilt (глибоке хитання); Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 46.5x50; Висота спинки (см): 81.5
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача225 кг
Розміри і вага
Висота спинки81.5 см
Ширина спинки у плечах55.5 см
Розміри сидіння (ШхГ)46.5x50 см
Висота сидіння47.5 – 57 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмdeep Tilt (глибоке хитання)
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Знімні подушки
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Висота від сидіння28.5 см
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 249  до 4 528 грн.
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G біле 42412605
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 632 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G чорне (42412609)
Rozetka.ua (Київ)
4 528 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G чорне 42412609
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 380 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G коричневе 42412606
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 630 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G червоне 42412608
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 313 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G коричневе
Rozetka.ua (Київ)
3 560 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G біле
Rozetka.ua (Київ)
3 562 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G чорне
Rozetka.ua (Київ)
3 315 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro 1002G червоне
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro 1002G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro 1002G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro 1002G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія