шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Bonro 42400483 за ціною від 1625 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Bonro 42400483

Вага (кг): 7.2; Розміри (в розкладеному), (см): 182.5х28х43; Ремінь для перенесення; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 200; Призначення: лавка
Колір
Тип
лавка
Макс. навантаження
200 кг
Матеріал каркасу
сталь
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
182.5х28х43 см
Вага
7.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  2300 грн.

від 1 625  до 1 991 грн.
Лавка садова Bonro BS 183-2 складна 3-х-місна 182,5х28х43 см сталева до 200 кг Чорна (117-76-42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 916 грн.
← купити
Лавка садова складна Bonro BS 183-2 чорна (42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
Лавка садова складна Bonro на 3 персони зі сталі та HDPE 182.52843 см до 200 кг чорна (033-76-42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 921 грн.
← купити
Лавка садова Bonro BS 183-2 складна 3-х-місна 182,5х28х43 см сталева до 200 кг Чорна (21-76-42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 922 грн.
← купити
Лава садова складана Bonro BS 183-2 чорна (42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 892 грн.
← купити
Лава садова складана Bonro BS 183-2 чорна (42400483)
Rozetka.ua (Київ)
1 991 грн.
← купити
Лавка розкладна Bonro BS 183-2 чорна садова туристична (76-167-42400483)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro 42400483, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Bonro 42400483. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Bonro 42400483 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія