шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Bonro B-203

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Bonro B-203 за ціною від 2761 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Bonro B-203

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Нахил усього крісла; Висота сидіння; Нахил спинки; Знімні подушки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: AnyFix; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 16; Розміри сидіння (см): 57x50; Висота спинки (см): 82
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Висота спинки82 см
Ширина спинки у плечах50 см
Розміри сидіння (ШхГ)57x50 см
Висота сидіння45 – 55 см
Вага16 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмAnyFix
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки+
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Повнорозмірні
М'які
Висота від сидіння30 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3700 грн.

від 2 761  до 3 944 грн.
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 зелене 42412125
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 815 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 чорне (42401197)
Rozetka.ua (Київ)
3 581 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 біле 42412124
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 003 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 сіре 42412128
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 184 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 червоне 42412130
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 040 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 фіолетове 42412129
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 008 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 синє 42412127
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 237 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 чорне 42401197
Batutprom.com.ua (Луцьк)
3 002 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 рожево-біле (42412126)
Rozetka.ua (Київ)
3 944 грн.
← купити
Геймерське крісло з підставкою для ніг Bonro B-203 чорно-червоне (42412130)
Rozetka.ua (Київ)
3 398 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bonro B-203, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Bonro B-203. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Bonro B-203 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія