шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Phantom Bolo 600 за ціною від 3010 грн.

Характеристики та опис Brain Phantom Bolo 600

Вага (г): 242; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 145; Довжина робоча (см): 600; Секцій (шт.): 6; Кільця; Мін. кастинг (г): 5; Макс. кастинг (г): 15; Лад вудлища: швидкий; Конструкція: телескопічна; Тип вудлища: болонське
Тип вудлища
болонське
Конструкція
телескопічна
Лад вудлища
швидкий
Макс. кастинг
15 г
Мін. кастинг
5 г
Кільця
Секцій
6 шт.
Довжина робоча
600 см
Довжина складеною
145 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Вага
242 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 010  до 5 390 грн.
Brain Вудилище болонське Brain Phantom 6m
MTA.ua (Київ)
3 010 грн.
← купити
Поплавкові вудилище (з кільцями) Brain Phantom 6m факт. довжина - 5,92 m, 242 g
Stls.store (Київ)
4 310 грн.
← купити
Вудилище Brain болонское Phantom 6m (1858.41.06) 1858.41.06
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Вудилище Brain болонское Phantom 6m (1858.41.06) 1858.41.06
Itbox.ua (Київ)
← купити
Удилище болонское Brain Phantom 6m 242 g 1858.41.06
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Вудилище болонське Brain Phantom 6.00m (1858.41.06)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Вудилище Brain fishing болонское Phantom 6m (1858.41.06)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Вудилище Brain болонське Phantom 6 м
MAUDAU (Київ)
← купити
Вудлище болонське Brain Phantom 5.83 м 232 г (18584106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудлище болонське Brain Phantom 6m факт. довжина - 5,92 m, 242 g,1858.41.06
Rozetka.ua (Київ)
4 210 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Phantom Bolo 600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Phantom Bolo 600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Phantom Bolo 600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія