шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Scout 360H за ціною від 576 грн.

Характеристики та опис Brain Scout 360H

Вага (г): 260; Матеріал ручки: пробкова/поролонова; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 126; Довжина робоча (см): 360; Вершинок (шт): 3; Секцій (шт.): 4; Кільця; Макс. кастинг (г): 120; Лад вудлища: середньо-швидкий; Конструкція: штекерна; Тип вудлища: фідерне / пікерне
Тип вудлища
фідерне / пікерне
Конструкція
штекерна
Лад вудлища
середньо-швидкий
Макс. кастинг
120 г
Кільця
Секцій
4 шт.
Вершинок
3 шт
Довжина робоча
360 см
Довжина складеною
126 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Матеріал ручки
пробкова/поролонова
Вага
260 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  850 грн.

від 576  до 864 грн.
Коліно Brain Scout 3.60m max 120g #2 (1858.94.33)
One-click.com.ua (Дніпро)
793 грн.
← купити
Квівертіп Brain Scout 3.60m max 120g (набір) #1
Rozetka.ua (Київ)
628 грн.
← купити
Комель Brain Scout 3.60m max 120g (1858.94.35)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Квівертип Brain Scout 3.60m max 120g набір #1 (1858.94.36)
One-click.com.ua (Дніпро)
576 грн.
← купити
Комель Brain Scout 3.60m max 120g
Rozetka.ua (Київ)
864 грн.
← купити
Коліно Brain Scout 3.60m max 120g #2
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Scout 360H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Scout 360H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Scout 360H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія