шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Scout 360MH за ціною від 576 грн.

Характеристики та опис Brain Scout 360MH

Вага (г): 240; Матеріал ручки: пробкова/поролонова; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 126; Довжина робоча (см): 360; Вершинок (шт): 3; Секцій (шт.): 4; Кільця; Макс. кастинг (г): 80; Лад вудлища: середньо-швидкий; Конструкція: штекерна; Тип вудлища: фідерне / пікерне
Тип вудлища
фідерне / пікерне
Конструкція
штекерна
Лад вудлища
середньо-швидкий
Макс. кастинг
80 г
Кільця
Секцій
4 шт.
Вершинок
3 шт
Довжина робоча
360 см
Довжина складеною
126 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Матеріал ручки
пробкова/поролонова
Вага
240 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  2700 грн.

від 576  до 3 625 грн.
Фидерное удилище Brain Scout 3.60m max 80g Camo EVA 1858.41.28
Rybalka.shop (Київ)
2 900 грн.
← купити
Вудилище фідерне Brain Scout 3.60m max 80g Camo EVA (1858.41.28)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Вудлище фідерне Brain Scout 3.6 м 80 г (18584128)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коліно Brain Scout 3.60m max 80g #2 (1858.94.25)
One-click.com.ua (Дніпро)
793 грн.
← купити
Коліно Brain Scout 3.60m max 80g #3 (1858.94.26)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Квівертіп Brain Scout 3.60m max 80g набор #1 (1858.94.28)
One-click.com.ua (Дніпро)
576 грн.
← купити
Фідерне вудлище Brain Scout 3.60m max 80g Black EVA
Rozetka.ua (Київ)
2 970 грн.
← купити
Фідерне вудлище Brain Scout 3.60m max 80g Camo EVA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудлище фідерне Brain Scout 3.6m MH max 80g (1858-41-28) 4436711
Rozetka.ua (Київ)
3 625 грн.
← купити
Фідерне вудилище Brain Scout 360M 3.60м до 80г (1601010001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Scout 360MH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Scout 360MH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Scout 360MH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія