шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Lumi 12 за ціною від 982 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Corso Lumi 12

Комплектація: Вага: 2; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 12; Матеріал рами: пластик; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Матеріал рами
пластик / нейлон /
Діаметр коліс
12 "
Колеса
гумові / EVA /
Литі диски
Вага
2 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 982  до 1 799 грн.
Біговел Corso 12 Lumi LR-61887 Бузковий 192246
Happyland.ua (Харків)
982 грн.
← купити
Біговел велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (EVA) нейлоновий для дівчинки та хлопчика білий Corso (LR-98045)
Rozetka.ua (Київ)
1 245 грн.
← купити
Біговел Corso 12 Lumi LR-33591 Червоний 192243
Happyland.ua (Харків)
← купити
Біговел велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (EVA) нейлоновий для дівчинки та хлопчика червоний Corso (LR-33591)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Lumi LR-44802, колеса EVA 12", нейлонова рама і вилка, зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Дитячий велобіг Corso Lumi LR-33591, колеса EVA 12", нейлонова рама і вилка, червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велобіг Corso Lumi LR-61887, колеса EVA 12", нейлонова рама і вилка, бузковий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел (велобіг) Corso LR-33591 "Lumi" (двоколісний, колеса 12"/EVA, рама: нейлон, до 30 кг)
Rozetka.ua (Київ)
1 367 грн.
← купити
Біговел (велобіг) Corso LR-61887 "Lumi" (двоколісний, колеса 12"/EVA, рама: нейлон, до 30 кг)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso Lumi 12‘‘ нейлонова рама, нейлонова вилка, колеса 12’’ EVA, в кор.
Rozetka.ua (Київ)
1 326 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Lumi 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Lumi 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Lumi 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія