шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Pro Bike 12 за ціною від 1195 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Corso Pro Bike 12

Комплектація: Вага: 4; Литі диски; Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 12; Матеріал рами: пластик; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Матеріал рами
пластик / нейлон /
Діаметр коліс
12 "
Колеса
надувні гумові
Литі диски
Вага
4 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 195  до 1 999 грн.
Біговел Corso 12 BL-35071 Червоний 194205
Happyland.ua (Харків)
1 195 грн.
← купити
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлонова рама та вилка, салатовий Corso (BL-75474)
Rozetka.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
Біговел Corso 12 BL-75474 Салатовий 194202
Happyland.ua (Харків)
← купити
Біговел Corso 12 BL-47649 Блакитний 194203
Happyland.ua (Харків)
← купити
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлонова рама та вилка чорний Corso (BL-64189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлонова рама та вилка синій Corso (BL-47649)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлонова рама та вилка червоний Corso (BL-35071)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлонова рама та вилка чорно-оранжевий Corso (BL-22958)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Corso 12'' BL-35071 — надійність, легкість та стильний дизайн для перших побед!
Rozetka.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Велобіг Corso 12'' BL-75474 — ідеальний баланс, легкість та надійність для перших поїздок!
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Pro Bike 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Pro Bike 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Pro Bike 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія