шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Reach 12 за ціною від 1210 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Corso Reach 12

Вага: 3.2; підніжка; Комплектація: сигнал/дзвінок; Підставка для ніг; Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 12; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 30; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
30 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
12 "
Колеса
надувні гумові
Підставка для ніг
Комплектація
сигнал/дзвінок
підніжка
Вага
3.2 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1700 грн.

від 1 210  до 1 970 грн.
Велобіг Corso Reach, сталева рама, колесо 12", надувні колеса, підніжка, підставка для ніг, дзвоник RC-4609-50
MAUDAU (Київ)
1 527 грн.
← купити
Біговел Велобіг "CORSO Reach" RC-4609 сталева рама, колесо 12", надувні колеса, підніжка, підставка для ног, дзвіночок
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Дитячий біговел-велобіг Corso "Reach" RC-9082-47 надувні колеса 12 дюймів синій
Rozetka.ua (Київ)
1 536 грн.
← купити
Дитячий біговел-велобіг Corso "Reach" RC-7316-81 надувні колеса 12 дюймів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий біговел-велобіг Corso "Reach" RC-2055-14 надувні колеса 12 дюймів рожевий для дівчинки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий біговел-велобіг Corso "Reach" RC-6380-94 надувні колеса 12 дюймів помаранчевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий біговел-велобіг Corso "Reach" RC-4609-50 надувні колеса 12 дюймів червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "CORSO Reach" RC-4609-50, для дітей, рама пластикова, колеса 12'', для розвитку балансу, червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 526 грн.
← купити
Велобіг "CORSO Reach" RC-6047-43,легка рама, сидіння, зелений колір
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг "CORSO Reach" RC-7316-81, для дітей, рама пластикова, колеса 12'', сірий колір
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Reach 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Reach 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Reach 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія