шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Tayger 20 за ціною від 5345 грн.
Фото 33

Характеристики та опис Corso Tayger 20

Вага: 10.5; тримач для пляшки; кошик на кермі; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: тригерне втулкове (ручне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 20; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 50; Вікова група: від 6 до 10 років
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 6 до 10 років
Максимальне навантаження
50 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
20 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
тригерне втулкове (ручне)
Комплектація
бічні колеса
крила
кошик на кермі
тримач для пляшки
Вага
10.5 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  6750 грн.

від 5 345  до 6 856 грн.
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 20 TG-70450 Бордовий 154132
Happyland.ua (Харків)
5 345 грн.
← купити
Велосипед 2-х колісний 20" "CORSO" TG-67311 "TAYGER" алюмінієва рама, ручний гальмо, дод. колеса, дзвоник, пляшечка, зібрани
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 20 TG-21708 Зелений 176893
Happyland.ua (Харків)
5 519 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 20 TG-82241 Чорний з червоним 177387
Happyland.ua (Харків)
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 20 TG-20831 Чорний з жовтим 176887
Happyland.ua (Харків)
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 20 TG-29916 Блакитний 176885
Happyland.ua (Харків)
← купити
Велосипед 2-х колісний 20" "CORSO" TG-62355 "TAYGER" алюмінієва рама, ручний гальмо, дод. колеса, дзвоник, пляшечка, зібрани
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед 2-х колісний 20" "CORSO" TG-69303 "TAYGER" алюмінієва рама, ручний гальмо, дод. колеса, дзвоник, пляшечка, зібрани
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед 2-х колісний 20" "CORSO" TG-24533 "TAYGER" алюмінієва рама, ручний гальмо, дод. колеса, дзвоник, пляшечка, зібрани
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед 2-х колісний 20" "CORSO" TG-41479 "TAYGER" алюмінієва рама, ручний гальмо, дод. колеса, дзвоник, пляшечка, зібрани
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Tayger 20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Tayger 20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Tayger 20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія