шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X [PF500X]

Конфігурації і ціни 137Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF500X) за ціною від 1833 грн.
Фото 6

Серия Deepcool Gamer Storm PF-X

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Deepcool Gamer Storm PF-X 3
Где купить? [PF500X]
Характеристики [PF500X]
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 % / 50% load /
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Cybenetics EfficiencyBronze
Cybenetics NoiseA
Стандарт ATX 12В v.2.52
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU620 мм
SATA450 мм / 600/750 /
MOLEX900 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V16 А
+5V16 А
+12V141.6 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V499 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP, SIP, NLO
Рівень шуму25 дБ
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2300 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
2 грудня 2025, 13:33 #
Переваги:Чудовий блок за свою ціну

Недоліки:Не виявлено

Коментар:Чудовий бюджетний блок. Спокійно тримає заявлені напруги, не гучний. Кабелі та конектори гарної якості, у достатній кількості

Автор:Bogdan

від 1 833  до 2 789 грн.
Блок живлення GAMERSTORM PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
FOXTROT.UA (Київ)
1 899 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Click.ua (Київ)
← купити
Gamer Storm Блок живлення для ПК Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Bronze (PF500X)(R-PF500X-HD0B-JGEU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X) PF500X
Itbox.ua (Київ)
← купити
Deepcool PF500X
Mallprix.com (Київ)
1 857 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool PF500X 500W (R-PF500XHD0B-JGEU)
Zaua.store (Львів)
2 457 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X) PF500X
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 988 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X) PF500X
Comtrading.ua (Київ)
2 139 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500w gamer storm (pf500x)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 071 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU) Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Denika.ua (Харків)
1 833 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Deepcool PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU) PF500X500W(R-PF500X-HD0B-JGEU)
COMFY.ua (Київ)
1 865 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X) PF500X
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU) 500W R-PF500X-HD0B-JGEU
4user.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GamerStorm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Bronze (R-PF500X-HD0B-JGEU)
MAUDAU (Київ)
2 184 грн.
← купити
Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X) Блок живлення 500W GAMER STORM (PF500X)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Bronze (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Compx.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool Gamer Storm PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool PF500X 500W (R-PF500XHD0B-JGEU)
Zaua.store (Львів)
2 182 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 888 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Bronze (PF500X) (R-PF500X-HD0B-JGEU) R-PF500X-HD0B-JGEU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm pf500x 500w (r-pf500x-hd0b-jgeu)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 921 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool PF500X 500W (R-PF500XHD0B-JGEU)
Timesport.com.ua (Львів)
2 179 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
MAUDAU (Київ)
2 276 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
MAUDAU (Київ)
2 127 грн.
← купити
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF500X 500W (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
Rozetka.ua (Київ)
2 034 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
Rozetka.ua (Київ)
2 678 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Bronze (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool GAMER STORM PF-X 500W 80+ Бронзовий (PF500X)(R-PF500X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 360 грн.
← купити
Блок живлення 500W DeepCool GAMER STORM PF500X (R-PF500X-HD0B-JGEU)
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
Rozetka.ua (Київ)
2 789 грн.
← купити
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
Rozetka.ua (Київ)
2 176 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Deepcool PF500X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF500X). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X (PF500X) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія