шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Defender Boomer 100

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Defender Boomer 100 за ціною від 8011 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Defender Boomer 100

Вага (кг): 9.6; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 690x310x320; Автономне живлення: акумулятор; пульт ДК; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
100 Вт
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
690x310x320 мм
Вага
9.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 011  до 11 597 грн.
Портативна акустика DEFENDER Boomer 100 Black (65099) 65099
FOXTROT.UA (Київ)
9 872 грн.
← купити
Defender Boomer 100 Black (65099)
Tehnomart.com (Київ)
8 337 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 100 Black (65099) Boomer 100 Black (65099)
Denika.ua (Харків)
8 344 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 100 Black (65099)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
8 909 грн.
← купити
Defender Boomer 100 Black (65099) 65099
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 654 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 100 Black (65099) 65099
icom.net.ua (Київ)
8 011 грн.
← купити
Акустична система Defender Boomer 100 Black (65099) 65099
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 100 Black (65099) UA 65099
Sota.store (Київ)
8 190 грн.
← купити
Портативна колонка Defender Boomer 100 Black (65099)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Defender Boomer 100 Black (65099) 65099
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Defender Boomer 100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Defender Boomer 100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Defender Boomer 100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія