шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB142523]

Конфігурації і ціни 270Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142523) за ціною від 70200 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 39
Характеристики [PB142523]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
PB14266
від 72 930 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 71 999 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 54 999 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
PB14265
від 59 670 грн.
PB142524
від 79 560 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
210-BPDRU532 512UBU
від 74 799 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0EMEA
від 60 399 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0EMEA
від 64 081 грн.
21SJ0083APB
від 75 140 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAWP
від 64 299 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UAW11P
від 75 399 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0EMEA
від 74 700 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 70 200  до 72 558 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142523)
Stls.store (Київ)
72 558 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 5/32GB/2TB (SSD)/Intel Arc) (PB142523) (Standard) PB142523
Jabko.ua (Львів)
71 399 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142523)
Цифра (Київ)
71 089 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB142523) (PB142523)
Техно Їжак (Київ)
70 799 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB142523) PB142523
Sota.store (Київ)
70 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB142523, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142523). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB142523) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія