шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Denmen (тип)
мережевий ЗП
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Denmen DC06 за ціною від 169 грн.

Характеристики та опис Denmen DC06

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 169  до 338 грн.
Denmen Адаптер живлення для телефона Denmen DC06 White 20W (DM-DC06-WH)
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Denmen 20w PD USB-C ports charger white (DM-DC06-WH)
AKS.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Denmen DM-DC06-WH
Mallprix.com (Київ)
184 грн.
← купити
Зарядний пристрій DENMEN DC06 20W 3.6A USB-C White (DM-DC06-WH) DM-DC06-WH
FOXTROT.UA (Київ)
169 грн.
← купити
Denmen DC06 20W 3.6A USB-C White (DM-DC06-WH) DC0620W3.6AUSB-CWhite(DM-DC06-WH)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Denmen USB-C PD20W 3.6A white (DM-DC06-WH) DM-DC06-WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Denmen USB-C PD20W 3.6A white (DM-DC06-WH)
MAUDAU (Київ)
288 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Denmen DC06 20W 3.6A USB-C Білий (DM-DC06-WH)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчасте зарядне пристрій Denman DC06 20W 3.6A USB-C білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Denmen USB-C PD20W 3.6A white (DM-DC06-WH)
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Denmen DC06, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Denmen DC06. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Denmen DC06 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія