шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Devit (призначення)
кухня та питна вода
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Devit Laguna 84X11110 за ціною від 5499 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис Devit Laguna 84X11110

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Італія; Глибина конструкції (мм): 210; Висота змішувача (мм): 290; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 375; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (окремостоящий)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (окремостоящий)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 5 499  до 7 940 грн.
Змішувач для раковини Devit Laguna чорний матовий 84X11110B
Santechshara.ua (Київ)
7 679 грн.
← купити
Devit Devit Laguna 84X11110B 456434
Венкон (Київ)
6 350 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Laguna хром 84X11110
Esantehnika.com.ua (Київ)
6 889 грн.
← купити
Змішувач для раковини DEVIT LAGUNA чорний матовий (84X11110B) 84X11110B
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Змішувач для умивальника із високим виливом DEVIT Laguna хром латунь 84X11110
Drop.ua (Київ)
5 730 грн.
← купити
Змішувач для раковини Devit Laguna високий, хром (84X11110) 84X11110
Teploradost.com.ua (Київ)
5 504 грн.
← купити
Devit Devit 84X11110 LAGUNA Високий змішувач д/раковини
Кліматична техніка (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Devit Laguna (84X11110) 84X11110
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини DEVIT LAGUNA 84X11110
Santehico.com.ua (Київ)
6 659 грн.
← купити
Смеситель для раковины Devit Laguna хром 84X11110
Santehmat.com.ua (Київ)
6 549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Devit Laguna 84X11110, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Devit Laguna 84X11110. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Devit Laguna 84X11110 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія