шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70250-1 за ціною від 1341 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Digitus DA-70250-1

яті: Розміри (мм): 95x27x16; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); Інтерфейс USB-A: 2.0; USB-А (шт.): 3; Інтерфейс підключення: 2.0; Підключення до ПК: USB-A; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-A
2.0
USB-A
3 шт.
2.0
LAN (RJ-45)
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал
Розміри
95x27x16 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  2100 грн.

від 1 341  до 2 424 грн.
Digitus USB-хаб Digitus DA-70250 White
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Адаптер Digitus Adapter Usb 3.0 to 3xUSB 3.0+Ethernet Hub (DA-70250-1)
Цифра (Київ)
1 728 грн.
← купити
Адаптер Digitus Adapter Usb 3.0 to 3xUSB 3.0+Ethernet Hub (DA-70250-1)
Stls.store (Київ)
← купити
Digitus DA-70250-1
Mallprix.com (Київ)
1 341 грн.
← купити
USB3.0 + Gigabit LAN Digitus 3 порта (DA-70250-1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Концентратор USB3.0 Digitus White (DA-70250-1) 3хUSB3.0 DA-70250-1
Click.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70250-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Концентратор Digitus DA-70250-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Док-станція DIGITUS 4-in-1 (DA-70250-1) DA-70250-1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
USB Хаб Digitus DA-70250-1 USB 3.0, 3xUSB, 1xLAN Gigabit
Moyo.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70250-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70250-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70250-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія