шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Digitus DA-70917 за ціною від 6432 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Digitus DA-70917

Розміри (мм): 180x23x80; Зовнішній блок живлення; microSD;яті: SD; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); mini-Jack (3.5 мм); DisplayPort: 1 шт.; HDMI: 2 шт.; Power Delivery: 100 Вт; Інтерфейс USB-C: 10Gbps; USB-C (шт.): 2; Інтерфейс USB-A: 10Gbps; USB-А (шт.): 2; Інтерфейс підключення: 10 Gbps (3.2 gen2)
Колір
Тип
хаб з картридером
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
10 Gbps (3.2 gen2)
USB-A
2 шт.
10Gbps
USB-C
2 шт.
10Gbps
Power Delivery
100 Вт
HDMI
2 шт.
DisplayPort
1 шт.
mini-Jack (3.5 мм)
LAN (RJ-45)
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Вимикач
загальний
Зовнішній блок живлення
Знімний USB кабель
Довжина кабелю
100 см
Матеріал корпуса
метал
Розміри
180x23x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  9250 грн.

від 6 432  до 11 483 грн.
Digitus Док-станція Digitus USB-C 11-Port Docking Station (DA-70917)
MTA.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Digitus DA-70917
Mallprix.com (Київ)
6 570 грн.
← купити
Док-станція Digitus USB-C USB3.2х2/USB-C/SD/MicroSD/HDMIx2/DisplayPort/RJ45/Audio (DA-70917) DA-70917
Click.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C 11 Port (DA-70917) DA-70917
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > 2xHDMI, DP, 2xUSB-A, USB-C, SD, MicroSD, RJ54, DC, Audio (DA-70917) DA-70917
Moyo.ua (Київ)
← купити
Док станція Digitus USB-C > 2xHDMI/DP/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54/DC/Audio (DA-70917) DA-70917
E-server.com.ua (Київ)
8 009 грн.
← купити
Порт-реплікатор Digitus USB-C > 2xHDMI/DP/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54/DC/Audio (DA-70917) DA-70917
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > 2xHDMI/DP/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54/DC/Audio (DA-70917)
Nkt.ua (Київ)
7 928 грн.
← купити
Док-станція DIGITUS USB-C > 2xHDMI/DP/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ54/DC/Audio DA-70917
Comtrading.ua (Київ)
6 704 грн.
← купити
Digitus DA-70917 — Док-станція USB-C — 2xHDMI/DP/2xUSB-A/USB-C/SD/MicroSD/RJ45/DC/Audio, сіра
Comtrade.ua (Київ)
6 682 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Digitus DA-70917, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Digitus DA-70917. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Digitus DA-70917 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія