шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити action камера DJI Osmo 360 Standard Combo за ціною від 12899 грн.
Фото 7

Характеристики та опис DJI Osmo 360 Standard Combo

Вага (г): 183; Розміри (мм): 81x61x36.3; Тривалість зйомки: до 190 хв при 6К, до 100 хв при 8К; Ємність (мАгод): 1950; Модель акумулятора: Osmo Action Extreme Battery Plus; Тип: знімний;яті (ГБ): 1024;єм карти пам' Макс. об' Голосове управління; Динамік; підключення мікрофона; USB-C; Bluetooth
Колір
Тип корпуса
вертикальний
Пило-,вологозахист камери
IP68 / до 10 м /
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x1920 пікс. 60 к/с
Зйомка вище 4K
7680x3840 пікс 50 к/с / до 170 Мбіт/с /
Роздільна здатність фото
15520x7760 пікс. / панорамне, 6400х4800 для одного об'єктиву /
Можливості зйомки
серійна зйомка фото
запис в одне натискання
онлайн стрімінг
циклічний запис
time lapse
зйомка фотопанорам
нічна зйомка
Підключення
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth / 5.1 /
USB-C / 3.2 Gen 1 /
підключення мікрофона / OsmoAudio /
Динамік
Голосове управління
/ + управління жестами /
Розміри
81x61x36.3 мм
Вага
183 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  19000 грн.

від 12 899  до 26 990 грн.
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 839 грн.
← купити
Панорамна екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02) CP.OS.00000441.02
Filmexpro.ua (Київ)
13 700 грн.
← купити
Панорамная камера DJI Osmo 360 (CP.OS.00000441.02) CP.OS.00000441.02
Motostuff.com.ua (Київ)
24 752 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02) CP.OS.00000441.02
GRO (Київ)
15 739 грн.
← купити
DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo CP.OS.00000441.02
Evomusic.com.ua (Київ)
15 019 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo
Ecodrive.in.ua (Одеса)
14 099 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 834 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02) CP.OS.00000441.02
ifrukt.com (Дніпро)
12 899 грн.
← купити
Камера DJI Osmo 360 Standard Combo 8K Camera
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 123 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02) EU CP.OS.00000441.02
Gstore.com.ua (Прилуки)
16 509 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 863 грн.
← купити
Камера DJI Osmo 360 Standard Combo VKMCOSMO360SC
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
25 209 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Zhuk.ua (Київ)
14 506 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02) CP.OS.00000441.02
GoProkat.ua (Одеса)
14 999 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Redprice.sale (Львів)
22 349 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
MAUDAU (Київ)
26 990 грн.
← купити
DJI Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
MTA.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02) cp.os.00000441.02
Kvshop.com.ua (Київ)
15 077 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
14 538 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
17 163 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
15 899 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
16 599 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Standard Combo (CP.OS.00000441.02) EU
Rozetka.ua (Київ)
20 141 грн.
← купити
Екшн-камера DJI Osmo 360 Action Camera Standard Combo (CP.OS.00000441.02)
Rozetka.ua (Київ)
20 674 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DJI Osmo 360 Standard Combo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: action камера DJI Osmo 360 Standard Combo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на action камера DJI Osmo 360 Standard Combo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія