шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Планшет Doogee Tab E3 Vip Edition

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити планшет Doogee Tab E3 Vip Edition за ціною від 7999 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Doogee Tab E3 Vip Edition

Вага (г): 512; Розміри (мм): 257.3x168.8x7.5; Матеріал корпусу: метал; Чохол; Клавіатура; Ємність (мАгод): 8800; FM-приймач; Зйомка 2K: 30 к/с; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс)
Колір
Операційна система
Android 15
діагональ дисплея
11 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
8 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
4G (LTE)
Порти підключення
USB-C
Чохол
Наявність стилуса
Матеріал корпусу
метал
Розміри
257.3x168.8x7.5 мм
Вага
512 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  11500 грн.

від 7 999  до 12 469 грн.
Doogee Планшет Doogee Tab E3 VIP Edition 8/256GB LTE Cosmos Black
MTA.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Grey VIP Edition
Click.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab E3 VIP Edition 8/256Gb LTE Cosmic Black UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
10 118 грн.
← купити
Doogee Tab E3 8/256 11" Grey VIP Edition (чохол+скло+стилус)
Titan.ua (Львів)
9 399 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Grey
Mobaza.com.ua (Харків)
7 999 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab E3 8/256GB Cosmos Black VIP Edition
Rozetka.ua (Київ)
10 539 грн.
← купити
Doogee Планшет Doogee Tab E3 VIP Edition 8/256GB LTE Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Black
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Планшет Doogee Tab E3 VIP Edition 8/256Gb LTE Polar Gray UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
9 511 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab E3 8/256 Grey VIP Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee Tab E3 Vip Edition, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Doogee Tab E3 Vip Edition. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Doogee Tab E3 Vip Edition у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія