шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити планшет Doogee Tab G6 Max за ціною від 7819 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Doogee Tab G6 Max

Розміри (мм): 309.7x201.7x7.7; Матеріал корпусу: метал; Ємність (мАгод): 11000; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс);язку: 4G (LTE); Стандарт зв' SIM-карта: nano-SIM 2 шт.
Колір
Операційна система
Android 16
діагональ дисплея
13.4 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
6 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
4G (LTE)
Порти підключення
USB-C
Матеріал корпусу
метал
Розміри
309.7x201.7x7.7 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10500 грн.

від 7 819  до 11 101 грн.
Планшет 13.4'' DOOGEE Tab G6 Max 6+26/256Gb / 4G / 2-SIM / Android 16 / 11000 mAh / Чорний Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
7 819 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256GB Lte Black (Basic Edition)
Цифра (Київ)
9 168 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256GB Lte Black (Basic Edition)
Stls.store (Київ)
9 336 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256GB LTE Gray EU
Sota.store (Київ)
9 105 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256Gb LTE Obsidian Black Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
9 213 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab g6 Max 6/256Gb lte Obsidian Black 13.4" 11000 мАг eu
Tviy-Dim.com (Київ)
9 616 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256Gb LTE Obsidian Black Global version MO-108933
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256Gb LTE Obsidian Black Global version
Rozetka.ua (Київ)
11 101 грн.
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256GB Lte Gray (Basic Edition)
Цифра (Київ)
← купити
Планшет Doogee Tab G6 Max 6/256GB Lte Gray (Basic Edition)
Stls.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee Tab G6 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Doogee Tab G6 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Doogee Tab G6 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія