шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити клавіатура Ducky One X Mini Wireless за ціною від 5462 грн.
Відео 12Фото 13

Характеристики та опис Ducky One X Mini Wireless

Вага (г): 918; Розміри (мм): 308x124x39; Джерело живлення: акумулятор; в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: дод. клавіші; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 4; PBT-кейкапи; Конструкція клавіш: магнітна
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Довжина кабелю1.8 м
Формат60% (міні)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
Сила натискання40 г
Загальний хід3.5 мм
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Додаткових клавіш4
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностідод. клавіші
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Внутрішня металева пластина
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри308x124x39 мм
Вага918 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 462  до 7 836 грн.
Ducky Клавіатура Ducky One X Mini 60 Black (ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1)
MTA.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Клавіатура DUCKY One X Mini Black (DKON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1) DKON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1
FOXTROT.UA (Київ)
6 499 грн.
← купити
Клавіатура Ducky One X Mini WL/BT/USB White (ON2461AST3-DAUSPDOECL2WW1) ON2461AST3-DAUSPDOECL2WW1
Click.ua (Київ)
6 269 грн.
← купити
Ducky ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1
Mallprix.com (Київ)
5 584 грн.
← купити
Клавіатура Ducky One X Mini Black UA (DKON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1)
Touch (Дніпро)
← купити
Клавіатура Ducky One X Mini Magnetic Switch Wireless UA Black (ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1) ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Ducky One X Mini Ducky Inductive Linear Switches Wireless (DKON2461AST3-DAUSPDOECL2WW1) White DKON2461AST3-DAUSPD
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ducky One X Mini Black (ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1)
Tehnomart.com (Київ)
5 550 грн.
← купити
Ducky One X Mini Magnetic Switch Black (ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1) ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 653 грн.
← купити
Ducky One X Mini(60) Black (ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1) OneXMini(60)Black(ON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ducky One X Mini Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Ducky One X Mini Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Ducky One X Mini Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія