шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари10+
Купити зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic за ціною від 25200 грн.
Відео 9Фото 11

Характеристики та опис EcoFlow DELTA 3 Classic

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 1024; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 2 А, 3 А, 5 А; USB-C: Кількість (шт.): 2; Потужність (Вт): 18
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
2 А, 3 А, 5 А
100 Вт / 30 Вт, 100 Вт /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 11 – 60 В / 15 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1024 Вт*год
Циклів зарядки4000
Час зарядки (розетка) 45 хв / 0 – 80% /
Час зарядки (сонячна панель) 108 хв / 0 – 80% /
Потужність зарядки (розетка)1400 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)500 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити398x200x283 мм
Вага12.1 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 25 200  до 47 500 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 3 Classic Акція!
АЛЛО (Київ)
29 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
GRO (Київ)
28 799 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EU
Touch (Дніпро)
27 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic 1800W 1024Wh (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
26 799 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Hi-tech.com.ua (Київ)
25 200 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic 1800W 1024Wh (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic
Zhuk.ua (Київ)
29 471 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Техно Їжак (Київ)
26 899 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version
Climatehall.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Classic EU-Version (EFDelta3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Openshop.ua (Київ)
27 768 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Freephone.in.ua (Київ)
26 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EFDELTA3C-EU-CBox-L
Motoblok.biz (Київ)
25 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Sota.store (Київ)
27 675 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L) DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Denika.ua (Харків)
28 521 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 560 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
TEHNOS.UA (Київ)
25 973 грн.
← купити
Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 3 Classic EFDELTA3C-EU-CBox-L
Comtrading.ua (Київ)
← купити
EcoFlow EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Венкон (Київ)
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Toiler.com.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic 1800W 1024Wh (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
icom.net.ua (Київ)
27 532 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow DELTA 3 Classic DELTA3-Classic
Batutprom.com.ua (Луцьк)
29 122 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 681 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Tv-mir.com.ua (Київ)
26 250 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Game-shop.com.ua (Київ)
26 499 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic (1800 Вт, 1024 Вт/ч) DELTA3Classic(1800Вт,1024Вт/ч)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Classic 1800W 1024Wh LiFePO4
MAUDAU (Київ)
47 500 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
MTA.ua (Київ)
28 399 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L) efdelta3c-eu-cbox-l
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic / 1800 Вт / 1024 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EFDELTA3C-EU-CBox-L
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Classic / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
29 249 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic US-Version (EFDELTA3C-US-L)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Zhuk.ua (Київ)
30 220 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 863 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic / 1024 Вт·год / 1800Вт / EFDELTA3C-EU-CBox-L
Rozetka.ua (Київ)
28 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Rozetka.ua (Київ)
29 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Rozetka.ua (Київ)
29 699 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic US-Version (EFDELTA3C-US-L)
Rozetka.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Rozetka.ua (Київ)
31 373 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 CLASSIC 1800Вт (1024 Вт/ч)
Rozetka.ua (Київ)
28 995 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic 1024Wh | 1800W (EFDELTA3C-EU-CBox-L) EU
Rozetka.ua (Київ)
32 149 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Rozetka.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic EU-Version (EFDELTA3C-EU-CBox-L)
Rozetka.ua (Київ)
32 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow DELTA 3 Classic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія