шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless за ціною від 12900 грн.
Відео 5Фото 10

Характеристики та опис EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 286; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: USB Type B; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність600 Вт
Пікова потужність1200 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Бездротова зарядка1 зона 15 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60
Дод. портиUSB Type B
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї286 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 60 хв
Час зарядки (сонячна панель) 90 хв
Час зарядки (прикурювач) 198 хв
Потужність зарядки (розетка)380 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)220 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)220 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +40 °C
Габарити234x231x146 мм
Вага4.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
EcoFlow River 3 Plus Wireless Boost Edition: A Smart Upgrade or Just Another Gim
Мобильное приложение EcoFlow для iOS
Мобильное приложение EcoFlow для Android
від 12 900  до 20 505 грн.
Зарядна портативна електростанція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX
Moyo.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX
АЛЛО (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) UA
Touch (Дніпро)
17 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX
GRO (Київ)
13 369 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus Wireless 286Wh 600W Eu
Цифра (Київ)
13 856 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX) EEFRIVER3PLUS-W-EU-C
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
12 900 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless (EFRIVER3PLUS-W-EU-CBOX)
Megadom.net (Дніпро)
12 950 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія