шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки1Обговорення  Корисне4Аксесуари10+
Купити зарядна станція Jackery Explorer 500 v2 за ціною від 13335 грн.
Відео 3Фото 15

Характеристики та опис Jackery Explorer 500 v2

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Циклів зарядки: 6000; Ємність батареї (Вт*год): 512; Тип акумулятора: LiFePO4; DC вхід: 1 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А, 16 – 60 В / 10.5 А); Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-C: Кількість (шт.): 2
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність500 Вт
Пікова потужність1000 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 + 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід1 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А, 16 – 60 В / 10.5 А)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї512 Вт*год
Циклів зарядки6000 / DOD 70% /
Час зарядки (розетка) 78 хв
Час зарядки (сонячна панель) 204 хв
Час зарядки (прикурювач) 360 хв
Потужність зарядки (сонячна панель)200 Вт
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +45 °C
Габарити311x205x157 мм
Вага5.7 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
14 травня 2026, 16:52 #
Переваги:Швидка зарядка, тихенька

Недоліки:Нема додатку та контролю зарядки

Коментар:Гарна тиха станція, дуже швидко заряджається, не займає багато місця

Автор:Maksym Pidhornyi

від 13 335  до 22 999 грн.
Зарядна станція Jackery Explorer 500 v2, 512 Вт/год, 500 Вт
Tools.net.ua (Київ)
16 599 грн.
← купити
Зарядна станція JACKERY Explorer 500 V2 500Вт
FOXTROT.UA (Київ)
22 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) 21-0001-000275
GRO (Київ)
16 169 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) EU
Touch (Дніпро)
15 729 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Justbuy.com.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500v2 EU, 500 Вт, 512 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ)
Ecodrive.in.ua (Одеса)
14 990 грн.
← купити
Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Megadom.net (Дніпро)
13 799 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Denika.ua (Харків)
16 999 грн.
← купити
Jackery Explorer 500V2 512WH 21-0001-000275
Tehnohata.ua (Київ)
22 247 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 512Wh (Explorer 500 V2)
Comtrading.ua (Київ)
19 896 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jackery Explorer 500 v2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Jackery Explorer 500 v2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Jackery Explorer 500 v2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія