шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки1Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити зарядна станція Jackery Explorer 500 v2 за ціною від 13335 грн.
Відео 3Фото 15

Характеристики та опис Jackery Explorer 500 v2

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Циклів зарядки: 6000; Ємність батареї (Вт*год): 512; Тип акумулятора: LiFePO4; DC вхід: 1 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А, 16 – 60 В / 10.5 А); Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-C: Кількість (шт.): 2
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність500 Вт
Пікова потужність1000 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 + 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід1 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А, 16 – 60 В / 10.5 А)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї512 Вт*год
Циклів зарядки6000 / DOD 70% /
Час зарядки (розетка) 78 хв
Час зарядки (сонячна панель) 204 хв
Час зарядки (прикурювач) 360 хв
Потужність зарядки (сонячна панель)200 Вт
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +45 °C
Габарити311x205x157 мм
Вага5.7 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
14 травня 2026, 16:52 #
Переваги:Швидка зарядка, тихенька

Недоліки:Нема додатку та контролю зарядки

Коментар:Гарна тиха станція, дуже швидко заряджається, не займає багато місця

Автор:Maksym Pidhornyi

від 13 335  до 22 999 грн.
Зарядна станція Jackery Explorer 500 v2, 512 Вт/год, 500 Вт
Tools.net.ua (Київ)
16 599 грн.
← купити
Зарядна станція JACKERY Explorer 500 V2 500Вт
FOXTROT.UA (Київ)
22 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Justbuy.com.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) 21-0001-000275
GRO (Київ)
16 169 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) EU
Touch (Дніпро)
15 699 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500v2 EU, 500 Вт, 512 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ)
Ecodrive.in.ua (Одеса)
14 990 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Q-techno.com.ua (Київ)
16 266 грн.
← купити
Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Megadom.net (Дніпро)
13 799 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 500 V2 (21-0001-000275) Explorer 500 V2 (21-0001-000275)
Denika.ua (Харків)
16 999 грн.
← купити
Портативна електростанція Jackery Explorer 500 v2
One-click.com.ua (Дніпро)
16 874 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jackery Explorer 500 v2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Jackery Explorer 500 v2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Jackery Explorer 500 v2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія