шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари10+
Купити зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus за ціною від 22180 грн.
Відео 14Фото 18

Характеристики та опис Jackery Explorer 1000 Plus

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 1264.64; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; DC вхід: 2 шт DC8020 (12 – 60 В / 11 А / 400 Вт); Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2000 Вт
Пікова потужність4000 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід2 шт DC8020 (12 – 60 В / 11 А / 400 Вт)
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї / 32.5 – 46.8 В / 68 А max /
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1264.64 Вт*год
Циклів зарядки4000 / 70% DOD /
Час зарядки (розетка) 100 хв
Час зарядки (сонячна панель) 120 хв
Час зарядки (прикурювач) 870 хв
Потужність зарядки (сонячна панель)800 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити260x356x283 мм
Вага14.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Jackery Explorer 1000 Plus Review: The Perfect PowerStation for ...
Jackery Explorer 1000 Plus Review: Expandable power on the move
Мобильное приложение Jackery для iOS
від 22 180  до 45 999 грн.
Зарядна станція JACKERY EXPLORER 1000PLS 1264WH 21-0001-000183 (JE-1000C) JE-1000C
FOXTROT.UA (Київ)
34 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus (JE-1000C) JE-1000C
GRO (Київ)
30 589 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus 1264Ah (Explorer-1000PLS) Explorer-1000PLS
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus 1264Wh 2000W (21-0001-000183) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Jackery Explorer-1000PLS
Mallprix.com (Київ)
31 695 грн.
← купити
Зарядная станция Jackery Explorer 1000 Plus 1264Ah (Explorer-1000PLS)
A-techno.com.ua (Київ)
34 815 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus (21-0001-000183) 21-0001-000183
Click.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus 1264Ah (Explorer-1000PLS) Explorer-1000PLS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція JACKERY Explorer 1000 Plus (JE-1000C)
ТЕХНОточка (Київ)
33 134 грн.
← купити
Jackery EXPLORER 1000PLS EXPLORER1000PLS
COMFY.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jackery Explorer 1000 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Jackery Explorer 1000 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія