шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки1Обговорення3Корисне4Аксесуари10+
Купити зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus за ціною від 12120 грн.
Відео 33Фото 17

Характеристики та опис EcoFlow RIVER 3 Plus

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 286; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: USB Type B; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність600 Вт
Пікова потужність1200 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C1 шт.
5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60
Дод. портиUSB Type B
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї286 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 60 хв
Час зарядки (сонячна панель) 90 хв
Час зарядки (прикурювач) 198 хв
Потужність зарядки (розетка)380 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)220 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)220 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-20 °C ~ +40 °C
Габарити234x231x146 мм
Вага4.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
23 грудня 2025, 20:32 #
Переваги:Окремі батарейні блоки , не дуже важкий

Недоліки:Поки що нічого

Коментар:Мені дуже подобається, гарна модель.

Автор:коля Коваленко  пользуюсь EcoFlow RIVER 3 Max кілька місяців

Affordable EcoFlow River 3 Plus 600-watt portable power station ...
EcoFlow River 3 Plus Review: A Perfect Starter Power Station
EcoFlow River 3 Plus Power Station review - The Gadgeteer
від 12 120  до 25 690 грн.
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus, 286 Вт/год, 600 Вт
Tools.net.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
13 978 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS / 600 Вт / 268 Вт?год / LiFePO4
АЛЛО (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus UA
Touch (Дніпро)
15 949 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
GRO (Київ)
13 379 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Itbox.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus 286Wh 600W (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) Eu
Цифра (Київ)
14 345 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus(EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Hi-tech.com.ua (Київ)
12 120 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Redprice.sale (Львів)
16 013 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus 600W 286Wh
Telemart.ua (Київ)
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Toiler.com.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus
Foroom.com.ua (Київ)
15 895 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 PLUS RIVER3PLUS
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 513 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
One-click.com.ua (Дніпро)
16 007 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRiver3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Openshop.ua (Київ)
14 041 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Reader.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Denika.ua (Харків)
13 681 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus 600W (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Vodafone.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ecoflow RIVER 3 Plus (EFRIVER3PLUSEUCBOX)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 822 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
icom.net.ua (Київ)
14 254 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 016 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus TAKCEFRIVER3PL
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
15 492 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
TEHNOS.UA (Київ)
14 417 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Mobileplanet.ua (Одеса)
14 263 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (286 Втгод/600 Вт)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EFRIVER3Plus-EU-CBOX
XStore.ua (Київ)
15 699 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS EFRIVER3PLUS-EU-CBOX
Motoblok.biz (Київ)
12 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Zhuk.ua (Київ)
14 136 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Easybay.com.ua (Київ)
13 587 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
14 659 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 584 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow RIVER 3 Plus (286Wh) [EcoFlow|0-500Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
15 119 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
ТЕХНОточка (Київ)
15 425 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
MAUDAU (Київ)
18 893 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
MTA.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) Зарядна станція RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Kvshop.com.ua (Київ)
15 077 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) NW60386
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 564 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 PLUS / 600 Вт / 286 Вт/ч / LiFePO4 (EFRIVER3Plus-EU-CBOX) EU EFRIVER3Plus-EU-CBOX
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus / 600 Вт / 286 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Plus)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus EU
Touch (Дніпро)
13 449 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Tomdom.in.ua (Львів)
16 019 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Saren.com.ua (Львів)
16 020 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Timesport.com.ua (Львів)
16 010 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus
MAUDAU (Київ)
14 378 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus / 600 Вт / 286 Втгод / LiFePO4 (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
14 449 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus, 600 Вт, 286 Вт·рік (електростанція для дому, офісу, подорожей)
Rozetka.ua (Київ)
23 200 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus 286Wh з технологією X-GaNPower, UPS
Rozetka.ua (Київ)
18 784 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
16 529 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow "RIVER 3 Plus" 600 Вт 286 Втгод (EFRIVER3Plus-EU-CBOX )
Rozetka.ua (Київ)
14 998 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
15 015 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus 600Вт (286 Вт/год)
Rozetka.ua (Київ)
14 895 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus
Rozetka.ua (Київ)
25 690 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus 286Wh | 600W (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
16 549 грн.
← купити
Додатковий акумулятор EcoFlow River 3 Plus ємністю 572 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
14 200 грн.
← купити
EcoFlow River 3 Plus 286 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
15 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
15 099 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus 286 Вт·год з технологією X-GaNPower, ДБЖ
Rozetka.ua (Київ)
17 812 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus (EFRIVER3Plus-EU-CBOX)
Rozetka.ua (Київ)
17 400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow RIVER 3 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія