шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити гусятниця Edenberg EB-12121 за ціною від 894 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Edenberg EB-12121

Країна походження бренду: Польща; воронка для приправ; сумісність з індукцією;яне (граніт, мармур); Антипригарне покриття: кам' Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; Розміри (см): 28x20x6.5;єм (л): 3.2; Об' Форма: прямокутна
Колір
Форма
прямокутна
Загальний об'єм
3.2 л
Розміри (ДхШхВ)
28x20x6.5 см
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Антипригарне покриття
кам'яне (граніт, мармур)
Додатково
сумісність з індукцією
воронка для приправ
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1200 грн.

від 894  до 1 399 грн.
Жарівня Edenberg прямокутна 3,2 л з мармуровим покриттям 28х20х6,5 см зі скляною кришкою (EB-12121)
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12121 з кришкою та мармуровим покриттям 3,2 л 28х20х6,5 см Чорний (EB-12121)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Жарівня прямокутна Edenberg EB-12121 28х20х6.5 см 3.2 л чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 103 грн.
← купити
Жарівня-гусятниця Edenberg прямокутна 3,2 л з мармуровим покриттям 28х20х6,5 см зі скляною кришкою (EB-12121)
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Жарівня Edenberg EB-12121 3,2 л з мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Гусенниця Edenberg з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою 3.2 л (EB-12121)
Rozetka.ua (Київ)
993 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12121 2 з антипригарним покриттям 28206,5 см 3,2 л
Rozetka.ua (Київ)
921 грн.
← купити
Жаровня з кришкою з мармуровим покриттям 3,2 л Edenberg EB-12121
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Жарівня алюмінієва з мармуровим покриттям 3.2 л з кришкою 28x20x6,5 см Чорний Edenberg EB-12121
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12121, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гусятниця Edenberg EB-12121. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гусятниця Edenberg EB-12121 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія