шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити гусятниця Edenberg EB-12123 за ціною від 1048 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Edenberg EB-12123

Країна походження бренду: Польща; воронка для приправ; сумісність з індукцією;яне (граніт, мармур); Антипригарне покриття: кам' Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; Розміри (см): 32x23x7.5;єм (л): 4.7; Об' Форма: прямокутна
Колір
Форма
прямокутна
Загальний об'єм
4.7 л
Розміри (ДхШхВ)
32x23x7.5 см
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Антипригарне покриття
кам'яне (граніт, мармур)
Додатково
сумісність з індукцією
воронка для приправ
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1450 грн.

від 1 048  до 1 679 грн.
Жаровня з гранітним покриттям та скляною кришкою Edenberg EB-12123 чорний 4.7 л
Rozetka.ua (Київ)
1 392 грн.
← купити
Жарівня Edenberg прямокутна 4 ,7 л з мармуровим покриттям 32х23х7,5 см зі скляною кришкою (EB-12123)
Rozetka.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12123 з кришкою та мармуровим покриттям 4.7 л 32x23x7,5 см Чорний (EB-12123)
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Жарівня прямокутна Edenberg EB-12123 32х23х7.5 см 4.7 л чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Жарівня-гусятниця Edenberg прямокутна 4 ,7 л з мармуровим покриттям 32х23х7,5 см зі скляною кришкою (EB-12123)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Жарівня Edenberg EB-12123 4.7 л з мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 456 грн.
← купити
Жарівня Edenberg EB-12123 4,7 л із литого алюмінію з гранітним антипригарним покриттям, скляною кришкою з дозатором для олії
Rozetka.ua (Київ)
1 315 грн.
← купити
Гусенниця Edenberg з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою 4.7 л (EB-12123)
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити
Жаровня Edenberg EB-12123 з антипригарним покриттям 32237,5 см 4,7 л
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Жаровня з кришкою та мармуровим покриттям 4,7 л 32x23x7,5 см чорний Edenberg EB-12123
Rozetka.ua (Київ)
1 048 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12123, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гусятниця Edenberg EB-12123. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гусятниця Edenberg EB-12123 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія